Home » Інтерв'ю » Весна та натуральна косметика. Бренд «Shaka» про шкіру та оригінальні товари

Весна та натуральна косметика. Бренд «Shaka» про шкіру та оригінальні товари

Перші промені теплого сонця, весняний вітер та приємні аромати, що витають у повітрі. Після зимових буднів та холоднечі так і хочеться прокинутись разом із природою, підкласти щоку під поцілунки сонця ) Із настанням цієї чудової пори виникає цілком логічне питання — «Як правильно підготувати шкіру для пробудження і як зробити це без шкоди для себе?» Про це і не тільки ми спитали у представнків бренду «Shaka», що впевнено підкорює серця українок.

— Насправді нічого нового сказати про догляд за шкірою весною ми не можемо. Її обов’язково треба очищувати і зволожувати. Особливо важливо не допустити шкідливого впливу сонця. А загалом хочеться нагадати, що стан шкіри — це відзеркалення загального стану нашого організму. Саме тому необхідно правильно харчуватись, пити багато рідини, проводити час на свіжому повітрі, тобто піклуватись про себе. Тоді і шкіра буде вам вдячною і сяятиме зсередини. Будь-яка косметика здатна лише допомогти, підкоригувати які-небудь проблеми, а ось справжня краса починається насамперед із здоров’я.

cosmetic

Ваш бренд заснований не так вже й давно, а на поличках сайту любителям натуральної косметики вже є з чого вибрати. Маски і скраби, гелі, різноманітне мило, засоби для губ та рук тобто від п’яточок і до маківки. Розкажіть про те, як створюється лінійка і зокрема інші цікаві продукти бренду «Shaka».

— Поки ми тільки починаємо свій шлях і у нас дуже багато нереалізованих ідей. Зараз ми працюємо над кремами для обличчя, потім планується серія для волосся. Трохи експериментуємо, якісь засоби не приживаються, десь розуміємо, що треба зробити дещо відмінне від того, що планувалось раніше. Орієнтуємося на те, щоб продукти мали привабливі характеристики для клієнта із такими якостями, що підійдуть всім. До прикладу, аромати гелю для душу — такі важко знайти в звичайних магазинах, а якщо і знайти, то вони будуть «хімічні» і довго пахнутимуть на шкірі. А ми створили ароматні, але легкі. З кремами, які ми розробляємо зараз, все іще важче — хочеться, щоб вони були приємними у користуванні, відмінно діяли та й з адекватною ціною. Маємо надію, що із серією для волосся буде легше. Основний фокус буде саме на розширенні продуктової лінійки. Іноді створюємо оеремий продукт на прохання покупців, як вийшло із убтаном.

ybtan
Тепер ви повинні зупинити свою увагу саме на цьому цікавому для нашої країни продукті.

— Убтан це засіб із аюрведи (древня наука про те, як жити в гармонії з природою). Цей порошок робиться виключно із рослинних компонентів (трави, корінці, плоди) і вже перед використанням замішується із рідиною (вода, трав’яні настої чи молоко) до створення констистенції каші. Убтан використовують у вигляді очищуючого засобу, або маски. В залежності від складу убтан може мати різну дію. Завдяки інгридієнтам можна отримати унікальні для різних типів шкіри засоби. Дію саме нашого убтану спрямовано на очищення шкіри, звуження пор, завдяки ньому шкіра набуває матовості та гармонізується її колір. Досягається цей ефект із-за рисової пудри та екстракту моркви. Ми маємо надію, що цей унікальний продукт стане помічником на щодень.

У передчутті справжньої весняної погоди і привітань жінок хочеться спитати про стосунки чоловіків із натуральною косметикою.

— Звичайно, серед наших клієнтів більше жінок. Зазвичай чоловіки користуються натуральною косметикою навіть не підозрюючи, що вона натуральна :) Їм засоби купують жінки і ставлять на полички. Швидш за все, якщо представник сильної статі купляє що-небудь у нас, то це подарунок, набагато рідше це засоби для себе. Хоча, заради справедливості мусимо відмітити, що у нас є лояльні клієнти, які регулярно купують собі нашу натуральну косметику. До слова, у нас є цікаві подарункові набори, які підійдуть для багатьох моментів, святкових чи буденних. Ми ж і самі в очікуванні сонечка та тепла і бажаємо всім активної здорової весни та гарного настрою.

Більше про бренд, натуральність компонентів та про підбір та створення індивідуальних засобів (а з «Shaka» можливо і таке) читайте на їх сайті — https://shaka.com.ua/

Spring

© 2017, Яна. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники