Home » Скриня скарбів » Бісер, Майстер-клас! » Обплітаємо бусину бісером. Детальний МК

Обплітаємо бусину бісером. Детальний МК

Бісероплетіння дає неабияку можливість розгулятись фантазії. Ми вже показували Вам як зв’язати тоненький та товстий джгути із бісеру. Тепер настала черга елементу, який можна використати для різних цілей — браслет, сережки, брелки. У цьому МК Ви дізнаєтесь як створюється обплетена бісером бусина.

1

Для роботи знадобиться:
— чеський бісер №10 двох кольорів;
— нитка (спеціальна або шовкова);
— підходяща голка;
— бусинка діаметром 8 мм.

biser

Спочатку відрізаємо нитку (близько 1.5 метри), складаємо вдвоє та зав’язуємо вузлик. Набираємо 4-и бісеринки червоного кольору із з’єднуємо в коло так, як показано на фото нижче (проходимо голкою біля вузлика).

3 бусинка

Стягуємо перший рядок. Ось що має вийти.

Biser

Далі переходимо в наступну бісеринку (цей перехід треба буде виконувати у кожному новому рядку) і починаємо плести. Між кожною бісериною плетемо 1-у бісеринку. В результаті у 2-му рядку повинно бути 4-и бісеринки.

busyna

Третій рядок іде вже із додаванням додаткових бісерин. Дві бісеринки між крайніми. Всього 8-м у рядку.

biseropletinnja

Тепер щоб бусина-основа не втікала прив’язуємо її. Для цього «обшиваємо» ниткою в 4-х місцях проходячи через основний отвір знизу догори.

8

Четвертий рядочок без додавань — 8-м бісерин у підсумку.

9

Наступні десять рядків також йдуть без додавання. По 8-м бісеринок в рядку.

10

Щоб плавно і акуратно зменшити кількість бісеринок 1-у проходимо звичайним способом, далі наступні бісерини основи проходимо без бісеринки. Таким чином у цьому рядку вийде 4-и бісеринки.

11

Останній рядок без додавань. Міцно затягніть, для того щоб обплетена бусина непосипалась поблукайте голкою по готовому виробу, зробіть кілька вузликів і сховайте все в отворі 8-ми міліметрової бусини.

12

Після кількох обплетених елементів вже впевнено зможете фантазувати на тему кольору і розміру бусини. Якщо бусина більша — збільшуєте кількість додавань на дні. Успіхів!

© 2017, Яна. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники