Home » Майстер-клас!, Плетиво » Квадрат гачком. Ілюстрований МК

Квадрат гачком. Ілюстрований МК

Як і обіцяли продовження теми геометрії у в’язанні гачком. Нині в’яжемо квадрат.

квадрат гачком

Головний секрет у в’язанні квадрату гачком – все має ділитись на чотири. Розпочинаємо роботу із набору 8-ми повітряних петель та з’єднання їх у кільце.
1 рядок. Для підйому в’яжемо 3 повітряні петлі, далі виконуємо стовпчик із накидом, але останні дві петлі не пров’язуємо, маючи на гачку 3 непров’язані петлі виконуємо ще стовпчик із накидом, потім пров’язавши все за одним разом (виходить «пишний стовпчик», що складається із трьох стовпчиків із накидом). Далі в’яжемо 2 повітряні петлі і знов повторюємо пишний стовпчик. У рядку повинно бути 8 пишних стовпчиків та 8 «арочок» із повітряних петель.

2 квадрат гачком

2 рядок. Набираємо 6 повітряних петель (одна з них підіймає до рівня стовпчика без накиду) і в основу «пишного стовпчика» виконуємо стовпчик без накиду. Повторюємо цей прийом до кінця рядку (5 повітряних петель + стовпчик без накиду).

3 квадрат

3 рядок. Переходимо до середини «арки» трьома з’єднувальними стовпчиками. У цьому рядку починаємо формувати квадрат. Для цього першу арку виконуємо із 7-ми повітряних петель, другу із 5-и, між ними стовпчики без накиду. Для останньої арки в’яжемо 2 повітряні петлі та з’єднуємо із першою аркою стовпчик із накидом (це для того, аби потім не переходити стовпчиками до потрібного місця).

4 квадрат

4 рядок. У кутик квадрату виконуємо 17 стовпчиків із накидом. У наступну арку робимо стовпчик без накиду. Повторюємо ще 3 рази.

5 квадрат

5 рядок. Набираємо 3 повітряні петлі. В ту ж основу виконуємо 3 стовпчики із накидом. Далі набираємо 3 повітряні петлі і у четвертий отвір основи виконуємо стовпчик без накиду, знов набираємо 3 повітряні петлі, та у п’яту петлю основи виконуємо 6 стовпчиків з накидом. Далі в’яжемо дзеркально. У місце, де у попередньому рядку був стовпчик без накиду теж виконуємо 6 стовпчиків із накидом. Ось як виглядає останній рядок кута. Дов’язавши до початку рядку, у отвір де вже є 4 стовпчики із накидом виконуємо два стовпчики із накидом.

6 квадрат

Квадрат гачком готовий. Успіху Вам! Радимо слідкувати за публікаціями на нашому сайті. За посиланням опис в’язаного кола.

7 квадрат

© 2017, Яна. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники