Home » Ідеї, Різне » Оригінальність і неповторність вашого житла – зробіть затишок у домі своїми руками!

Оригінальність і неповторність вашого житла – зробіть затишок у домі своїми руками!

В наш час багато домогосподарок після того, як зроблять всі необхідні справи – приберуть квартиру, наготують їсти, поперуть одежу – уже не сідають біля екранів телевізорів, щоб переглянути ще одну серію мильної опери, а стараються зайнятися тим, що принесе задоволення. Можливо і ви шукаєте щось своє, те, що спроможне допомогти вам примиритися із сірими буднями. Давайте розглянемо ті види рукоділля, які на даний момент популярні і можуть принести не тільки задоволення вам, але і зробити ваше житло індивідуальним і неординарним.

Декілька порад, щодо вибору виду рукоділля

Звичайно, говорячи про українське рукоділля неможливо обійти стороною вишивку. Це давня традиція українських жінок вишивати собі придане. Ні одна дівчина не могла вийти заміж, не надбавши собі приданого, що складалося із натканого полотна, з котрого потім вишивалися рушники, сорочки та інше. На сьогодні є доволі багато технік вишивання, але найпопулярніші – це хрестик, глядь, бісер. А уявіть собі, як красиво буде виглядати кухонний диван, застелений вишитим вашими руками покривалом? Дійсно, красиво! Ось тільки вишивка потребує від вас кропіткої праці та уважності.

В’язання – хобі, яке ніколи не втрачає своєї актуальності. Виберете ви спиці або крючок – неважливо, головне, що ваші діти завжди будуть носити модні речі, зв’язані вашими руками – светри, жилетки, шапки, шарфи, а ліжко та дивани застелені пледами ручної роботи. Можна своїми руками створити ексклюзивну і неповторну річ.

Завдяки шиттю ви і ваша сім’я завжди буде модно одягнута за невеликі кошти, адже купити матерію і нитки набагато дешевше, чим красиву і модну одежу. Також і діти в садочок і школу будуть ходити в модних і ексклюзивних речах. А ваша спальня буде повністю прикрашена речами, пошитими вашими власними руками.

До речі, слід сказати, що вишивати, шити і в’язати можна на замовлення – це допоможе заробити гроші для своєї сім’ї. Або побалувати свою дитину новою м’якою іграшкою. Продавати ви можете практично все – постільна білизна, іграшки, вишиті блузки, плаття, в’язані шарфи, шапки.

Якщо викрійки, швейні машинки не для вас, тоді можливо вам більше підійде аплікація, якою ви зможете прикрашати готові наряди. Освоїти техніку такого мистецтва неважко, а далі уже діло техніки і вашої фантазії. За допомогою аплікації можна дати друге життя старим джинсам, светрам, обновити веселими дитячими орнаментами комбінезони і курточки вашого малюка.

Також приємним хобі може стати виготовлення вітражів. На сьогодні в супермаркетах і спеціалізованих магазинах неважко знайти потрібні вітражні контури і фарби. Тут можна тільки порадити почати з невеликих і нескладних малюнків, котрі легко відклеюються х поверхні, на яку вони були нанесені. перенести їх можна на будь яку іншу поверхню і прикрасити все, що вам заманеться. Після деяких тренувань модна перейти до освоєння професіональної віражної техніки, якою ви запросто можете прикрашати меблі – стіл, стільці, шафа купе та інше. Якщо підете далі, то модна навчитися і фальш вітражу, і техніці тифані.

Як бачите, є багато такого, чому можна вчитися все життя. Якщо ви хочете зробити свій будинок унікальнім, оригінальним, тоді пора вам освоювати будь яке рукоділля чи мистецтво, що допоможе вам в цьому.

© 2015, Яна. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники