Home » Майстер-клас!, Новини, Флористика » Квіти з цукерок: майстер-клас для початківців

Квіти з цукерок: майстер-клас для початківців

Коли ми готуємо подарунок близьким, друзям або просто знайомим, ми намагаємося підготувати щось яскраве, приємне. І головне, незабутнє. Пропоную Вам варіант незвичайного подарунку – квіти з цукерок. Це і смачно, і красиво. І можна зробити самому. Сьогоднішній майстер-клас присвячено нашому національному символу – маку.

маки

Для роботи нам знадобиться:

1. Креп-папір червоного, чорного і зеленого кольору;
2. Клей-пістолет;
3. Дротики або шпажки;
4. Тейп-стрічка зеленого кольору;
5. Скотч або м’які дротики;
6. Лінійка, ножиці, плоскогубці;
7. Цукерки.

Що ж, почнемо.

Із чорного паперу вирізаємо смужку довжиною 23 см та завширшки 8-9 см. Розміри залежать від цукерки. У мене були величенькі — АВК «Креамо з фундуком». Папір складаємо в двоє і мілко ріжемо, десь 1-2 мм, відступаючи від нижнього краю 3 см.

маки із паперу

Далі підготовлюємо цукерочку. Я брала в чорній обгортці, тому вона ідеально вписується в серединку маківки. Якщо ж обгортка цукерки кольорова. Бажано її обгорнути золотистою фольгою або чорним креп-папером. Кінчик обгортки цукерки зв’язуємо м’яким дротиком щоб утворився хвостик, який ми приклеїмо клей-пістолетом до дерев’яної шпажки або твердого дроту.

обмотуємо цукерки

На наступному етапі — обгортаємо цукерку порізаним чорним папером. Я складаю його вдвоє, так легше обгортати. І закріплюємо м’яким дротиком. Кінчики чорного паперу трішки скручуємо, тоді буде більш натурально виглядати.

робимо серединку

Далі готуємо червоні пелюстки маківки. Їх має бути 6 штук. Для цього вирізаємо смужку червоного паперу розміром 18 см на 9 см. Складаємо втроє. І одночасно виріжемо відразу три пелюстки. Пелюстка маківки нагадує форму серця.

маки

За допомогою клей-пістолета закріплюємо пелюстки навколо цукерки. Спочатку перші три, а потім наступні почергово. Основу квітки проклеюємо зеленою тейп-стрічкою. Квітка – маківка готова. А тепер зробимо бутон маку, в букеті він також знадобиться. Для бутонів я беру цукерки меншого розмір і кругленькі. Кріплю до шпажки або дротика як і основну квітку. Далі з червоного паперу вирізаю смужки 3 см на 10 см, посередині їх перекручую і одягаю на цукерочку.

бутони маку

Хвостики примотую дротиком. Вирізаємо із зеленого паперу дві смужки розміром 2 см на 12 см, також перекручую посередині і прикріплюю дротиком або клеєм біля цукерочки з двох сторін. Вийшли пелюсточки. Основу нашого бутона обмотуємо тейп-стрічкою.

квіти з цукерок

квіти з цукерок

11131927_676563629136226_1202330887_n

Готово. Ось такі чарівні квіти із цукерок у нас вийшли.

Букет маків

Автор майстер-класу: Елена Пилипенко. Із її роботами можете ознайомитись або придбати їх за посиланням у мережі фейсбук.

Успіхів!

© 2015, Яна. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники