Home » Майстер-клас!, Плетиво » Коло гачком. Детальний МК

Коло гачком. Детальний МК

У кількох наступних публікаціях мова йтиме про елементи, які значно облегшать роботу в’язальниця гачком. Бо володіючи мистецтвом в’язання кола, овалу, трикутника та квадрату Ви зможете впоратись майже із будь-яким завданням. А самі елементи відмінно виконають роль підставок, прихваток, ковриків, тощо.
Нині майстер-клас із в’язання кола гачком.

1

Для роботи необхідні тільки нитка та підходящий для неї гачок (у нас це коттонова нитка та гачок 2.5 міліметри у діаметрі). Розпочинаємо роботу із так званого «чарівного кільця»

2

Після набору 3 підйомних повітряних петель в’яжемо 15 стовпчиків із накидом у кільце.

3

Другий рядок: 3 петлі підйому + 1 повітряна петля, у наступний стовпчик основи виконуємо стовпчик з накидом. Повторюємо цю ж процедуру до кінця рядка. В результаті отримаємо 16 «віконечок».

4

Наступний крок — обв’язуємо кожне «віконце». Для цього набираємо 3 повітряні петлі й у той же отвір виконуємо 2 стовпчики із накидом. У кожному віконці повинно бути по 3 стовпчики.

5

Далі маємо зовні подібний рядочок із другим, проте з невеликою відмінністю. Набираємо 5 повітряних петель (3 із них підйомні) і через стовпчик основи в’яжемо стовпчик із накидом. Дивіться на фото.

6

Тепер настав час обв’язати кожне віконце. Набираємо 3 повітряні петлі й у отвір виконуємо ще 3 стовпчики із накидом. У кожному віконці повинно бути по чотири стовпчики.

7

Заключний акорд — обв’язка. Набираємо 5 повітряних петель (одна з них підіймає на рівень стовпчика без накиду) і через 3 стовпчики основи виконуємо стовпчик без накиду. Продовжуємо маніпуляцію до кінця рядку.

8

Зичимо Вам успіху і радимо слідкувати за публікаціями на сайті «Руки творять дива».

© 2015, Яна. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники