Home » Новини, Шиття » Як зшити кікімору (костюм снайпера типу «Ghillie»)?

Як зшити кікімору (костюм снайпера типу «Ghillie»)?

Із настанням військових дій на Сході країни слово «кікімора» в словнику українців здобуло ще одне значення – маскувальний костюм снайпера. У минулій статті ми вже розповідали Вам, як плести захисний атрибут, тепер вже настав час самої кікімори.

Звичайно, що існують і готові костюми, та в умовах війни не кожного бійця можна забезпечити таким, а от зробити самостійно можливо. У цій статті ми зібрали трохи теорії та відгуків від волонтерів про маскувальний комплект типу «Ghillie».

Ghillie

Найпоширеніший варіант створення «кікімори» від волонтерів: у будівельному магазині придбати костюм для малярства найбільшого розміру, розпороли його, по ньому зробили викрійку, а по ній далі і створювали костюми. Тканину брали звичайну (головне щоб більш-менш натуральна). Смужки шириною 3 см та довжиною 20 см нашиваються (як і у випадку маскувальної сітки можуть бути із тканин різних кольорів).

костюм снайпера

Головне приблизно орієнтуватись на місцевість та пору року для якої створюється кікімора для бійця. Для створення особливого ефекту може використовуватись і мотузка (для імітації сухої трави) а також елементи навколишнього середовища. На створення одного маскувального костюму, за словами волонтерів, може піти близько тижня.

Тепер ви знаєте, як зшити костюм снайпера. Рекомендуємо також переглянути статті про пошиття балаклави та плетення маскувальної сітки.

© 2015, Яна. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники