Home » Скриня скарбів » Корисне, Новини » Доступні і зрозумілі для школяра підручники з іноземних мов

Доступні і зрозумілі для школяра підручники з іноземних мов

Оперуючи великою кількістю термінів та складних мовленнєвих зворотів, автори навчальної літератури не завжди до кінця розуміють, наскільки важким для сприйняття читача-початківця буде сформульований ними текст.

Доступні і зрозумілі для школяра підручники з іноземних мов

Ніщо так не відбиває бажання вчитися в учня, як складність запропонованого для вивчення матеріалу підручника. Оперуючи великою кількістю термінів та складних мовленнєвих зворотів, автори навчальної літератури не завжди до кінця розуміють, наскільки важким для сприйняття читача-початківця буде сформульований ними текст. Іноземну мову більшість учнів починають вивчати тільки у школі, не отримавши спеціальної підготовки у дитсадку, а тому підручники з іноземних мов мають бути в першу чергу доступними і цікавими для читача, щоб заохотити його до подальшого вивчення дисципліни. Прикладом такої вдало викладеної навчальної літератури є підручник англійська мова автора Карпюк О.Д. та підручник німецька мова.

Просте і доступне наповнення підручників

Якщо російську, білоруську чи навіть польську мови можна назвати спорідненими з українською, то англійську так німецьку такою вважати не можна. Фонетичний склад цих європейських мов настільки відрізняється від української, що викликає труднощі у вимові і запам’ятовуванні нових слів, не говорячи вже про граматично правильне формулювання речень. Тому більшість підручників з іноземних мов базуються на двох китах викладення матеріалу – теоретичному і практичному. Підручник «Англійська мова» автора Карп’юк О.Д., а також підручник «Німецька мова», містять теоретичні розділи и текстові ілюстрації до них, які найкраще відображають те чи інше привило. Крім того, в цих посібниках пропонуються для самостійного виконання учнями практичні вправи. Це, як ніщо інше, допомагає зрозуміти та закріпити вивчене правило в базисі своїх знань.

Тематичний характер уроків в підручниках

Зручність згаданих вище підручників з англійської та німецької мов полягає не тільки в практичному ілюструванні матеріалу, а й у тому, що запропоновані до вивчення уроки в них мають тематичний характер. Тобто учням пропонуються до вивчення близькі їм теми: сім’я і домашні обов’язки, опис дому і квартири, своєї кімнати, похід в продуктовий магазин і т.д. Доступність цих тем сприяє швидкому поповненню словникового запасу учня, бажанню говорити на іноземній мові, розповідаючи про себе, і спілкуватися з однокласниками, написанню оригінальних творів.

Підручники «Англійська мова» автора Карп’юк О.Д. та «Німецька мова» можуть використовуватися як додаткова навчальна література, яка допоможе учневі більш глибокого оволодіти іноземною мовою.

© 2015, Яна. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники