Home » Майстер-клас!, Плетиво » Як зробити кашпо для квітів? Невеликий МК

Як зробити кашпо для квітів? Невеликий МК

Непримітний горщик, залишки ниток, трохи навиків в’язання гачком і виходить доволі пристойне кашпо для квітів ;)

кашпо для квітів

Принцип роботи: набираємо 57 повітряних петель (вам необхідно орієнтуватись на ширину горщика), у 3-ю петлю виконуємо стовпчик без накиду. Перші 2-ва рядки в’яжемо саме стовпчиками без накиду, на початку кожного виконуємо підйом у 2 повітряні петлі. Далі ми змінили нитку і знов пров’язали 2-а рядки стовпчиками без накиду.

5-ий рядок ми в’яжемо стовпчиками із накидом (на почачатку рядку 3 повітряні петлі підйому). Наш горщик у цьому місці трохи розширюється, той ми додамо 2-а стовпчика із накидом, у вас такої потреби може й не виникнути.

Від 6-го по 10-ий в’яжете без змін — стовпчиками із накидом. Далі 2 рядки стовпчики без накиду світло-зеленою ниткою, потім ще 2 рядки стовпчиками без накиду вже ниткою трав’яного кольору. І останній заключний акцент — рядок із піко: 2 стовпчики без накиду, 3 повітряні петлі і з’єднувальний стовпчик у основу 1-ої повітряної петлі і знову 2 стовпчика без накиду і піко, так до кінця рядка.

Кашпо для квітів можна прикрасити квітками із тканини або декоративними стрічками. А загалом із їхньою допомогою можна не тільки сховати старі чи саморобні горщики, а й додати акцентів інтер’єру.

Упіхів Вам!

© 2015, Яна. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Теги: