Home » Новини » Почитайте казку на ніч: користь дитячих книжок

Почитайте казку на ніч: користь дитячих книжок

Щойно в родині народжується малятко, батьки намагаються зробити все, аби їхня дитина росла щасливою. Весь світ починає крутитися навколо новонародженого, а всі особисті справи та проблеми відкладаються на «потім».

Почитайте казку на ніч: користь дитячих книжок

Без сумніву, кожна дитина має рости в любові та ласці, а також поступово пізнавати навколишній світ. Перша посмішка, перше слово, перший крок – і дитина вже знаходиться на порозі саморозвитку. Найкращим способом зробити вашого хлопчика чи дівчинку кмітливою та мудрою — є читання. Дитячі книжки – це найлегший та найдієвіший спосіб привити малюку любов до навколишнього середовища, привчити його спілкуватись культурно та виховано.

Всі діти сприймають життя таким, яким воно є насправді, не обмірковуючи кожен свій крок, не замислюючись над завтрашнім днем, не аналізуючи свої дії. В малюків відсутнє логічне мислення, а тому вони живуть лише емоціями. Діти — неймовірно щирі та добрі. Вони хочуть гратись, радіти сонцю, бігати під дощем, сміятись та веселитись. Їм все цікаво, а тому так важливо постійно поповнювати знання дитини, адже кожен малюк задає десятки запитань щодня. Дитяча література допоможе в цьому, бо яскраві книги для дітей несуть в собі саму ту кількість інформації, яка потрібна малюкам у віці від одного року і до шкільного віку. На сьогоднішній день, в кожної матусі є можливість обирати серед величезної кількості видань. Всі вони відрізняються не лише ціною, а й стилем оформлення, характером малюнків, якістю паперу та палітуркою.

Книжки для дітей написані легкою літературною мовою, яка буде чудово сприйматися вашим малюком. Старі добрі казки, які читали сучасному дорослому поколінню на ніч, отримали нове життя в більш яскравому та новомодному форматі. Варто відмітити, що дитячі книги приносять особливо помітну користь, якщо поєднувати читання з різноманітними розвиваючими іграми на логіку. Коли ваша дитина просить почитати казочку на ніч, не варто відмовляти їй в такому задоволенні, адже з кожним словом, з кожним прочитаним твором чи віршиком, малюк все більше вбирає в себе культуру спілкування та непомітно поповнює свій словниковий запас.

Таким чином, читаючи дітям казки, ви відкриваєте для них новий світ, що раніше їм був невідомий. Красиві ілюстрації, виконані професійними художниками, що працюють у видавництвах, привертають увагу, а усім відомі казки та твори, написані талановитими письменниками, змушують відкривати книжку знову і знову. Література для дітей – це запорука всебічного розвитку дитини.

© 2015, Яна. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники