Home » Скриня скарбів » Бісер, Майстер-клас!, Новини » Джгут із бісеру. Майстер-клас для початківців

Джгут із бісеру. Майстер-клас для початківців

Прикраси із бісеру – ось що доповнить будь-який образ та покаже на відмінний смак володарки. Тим більш, що бісер не обмежує фантазію і за бажання кожна рукодільниця зможе опанувати цей вид декоративного мистецтва. Сьогодні ж пропонуємо дізнатись як зв’язати джгут із бісеру.

джгут із бісеру

Для роботи знадобиться нитка типу «Ірис», гачок не більше 1 мм. в діаметрі голівки, калібрований бісер основного кольору №10 (для джгута довжиною до 50 см. знадобиться близько 20 грамів) та по 7 бісерин інших кольорів, голка, ножиці, круглогубці, кусачки та фурнітура для застібки.
Найперше – набираємо червоний бісер на нитку.

бісер

Далі набираємо 7 синіх та 7 зелених бісерин. Це робимо, аби було легше почати в’язання. Розпочинаємо роботу із 2 повітряних петель, далі починаємо обв’язувати кожну бісерину (бісерину присуваємо до гачка, зверху захоплюємо нитку і далі пров’язуємо наче звичайну повітряну петлю).

джгут із бісеру

З’єднувальним стовпчиком у другу петлю від початку в’язання замикаємо коло.

замикаємо коло

Наступний прийом стане ключовим для роботи. В’яжемо з’єднувальними стовпчиками. Під лівий бік 1-шої бісерини протягаємо гачок, синю бісерину повертаємо вправо, притягаємо зелену бісерину, і пров’язуємо її навколо. Насправді на практиці легше, ніж у теорії ;)

обв'язка бісерини

Якщо ви правильно засвоїли методику обв’язування, то бісерини у кожному останньому рядку будуть реберцями догори, а після обв’язування ставатимуть отвором догори.

джгут гачком

Продовжуємо в’язання джгута до потрібної довжини. Останній рядок пров’язуємо з’єднувальними стовпчиками без бісеру, перші рядки розпускаємо. Тепер момент оздоби джгута.

оздоблення джгута

Тепер ви знаєте як зв’язати джгут із бісеру.

прикраси із бісеру

Експериментуйте та створюйте унікальні прикраси.
P.S.: Незабаром чекайте на МК із в’язання джгута із візерунком.

Автор статті: Яна Петрига.

© 2015, Яна. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники