Home » Майстер-клас! » Поради як сплести маскувальну сітку

Поради як сплести маскувальну сітку

Разом — сила! У тилу волонтери роблять все можливе не тільки для утеплення, а й для захисту українських героїв, що перебувають в зоні АТО. І у цьому сезоні справжній хіт — маскувальна сітка.

Для її виготовлення знадобляться дві важливі складові — рибальська сітка та шматки тканин. Сітка має відповідати таким розмірам — 4 метри на 3 метри. А ось на виборі тканини радимо зупинитись детальніше, бо не кожен матеріал згодиться. Для плетіння потрібні смужки тканини завширшки 3 см та довжиною 40 см тільки натуральних тканин (аби не плавились у разі горіння). Для поставленого завдання обираємо матерію захисних кольорів і орієнтуємось на сезон (зверніть увагу, що вже не актуальні зелені тони, адже лісосмуги та поля вже жовті). Орієнтуйтесь на зображення:

Осінні кольори

Тепер майже вся країна об’єдналась навколо створення таких оберегів, хтось виконує рейди секонд-хендами, хтось масово нарізає матеріали, а хтось вже займається власне плетінням. Практика показала, що для створення захисту по всій країні об’єднались підприємці, вчителі, домогосподарки, наркозалежні і навіть малюки. Ви теж можете долучитись до благородної справи, головне знайти однодумців та час. Успіхів!

Маскувальна сітка

© 2014, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники