Home » Різне » Кому варто прочитати книги Марії Вальторти?

Кому варто прочитати книги Марії Вальторти?

Духовна література – це надзвичайно широке поняття, яке охоплює величезну кількість книг. Однією з найбільш популярних духовних книг є «Богочоловік» італійської письменниці Марії Вальторти.

Що ми знаємо про автора цієї книги? Марія Вальторта народилася в італійському місті Казерта в сім’ї військового. Ще в ранньому дитинстві близькі люди Марії помічали її глибоку духовність.

Кажуть, що проста людина без Божої допомоги не змогла б такого написати. Можливо, у неї була надприродна можливість побачити життя Ісуса Христа. Марія записувала всі свої бачення у зошиті, а тепер у вас є можливість прочитати все у друкованих виданнях.

Кому варто прочитати книги Марії Вальторти? Часом буває, що людину щось турбує і вона не може навіть пояснити, що саме. Десятий том дає нам відповіді на такі складні і незрозумілі запитання. Твори Марії Вольторти допомагають кожній людині пізнати свою дорогу до Бога. Загалом варто сказати, що твори авторки є не тільки цікавими і пізнавальними, але й повчальними.

Трагічний плач Діви Марії, її нестерпна розпач за Сином і Богом, глибока щира молитва до Господа – все це є в її творах. 

Дванадцятий том, який є завершальним етапом містичних бачень італійської християнки Марії Вальторти, реально висвітлює не до кінця відомі набожним людям конкретні події — Воскресіння Ісуса Христа, Вознесіння, мучеництво диякона Стефана, перші реальні кроки верховного пастиря Петра, багато інших видатних подій, які призвели до становлення і поширення християнства.

Марії було дано дар бачити і співпереживати з відомими біблійними персонажами події того часу. Читаючи її книги, у вас складеться враження, що письменниця була неначе присутня на всіх цих подіях і мала можливість бачити все на власні очі. Її твори написані так реалістично, начебто вона справді жила на Святій землі з усіма тодішніми реаліями. Звичайно, Церква дуже обережно ставиться до таких книг.

Всі люди прагнуть зрозуміти те, що не доступно. Містичні бачення італійки Марії Вальторти відкривають завісу таємничості над життям Ісуса Христа. Всі книги написані на основі містичних видінь авторки.

Відгуки читачів підкреслюють, що твори написані дуже легко і зрозуміло. Історії про життя святих засівають в душах читачів зерно довіри, затверджуючи тим самим непохитну віру в Бога та християнські цінності.

Всі томи книги «Богочоловік» Марії Вальторте можна придбати в інтернет-магазині духовної літератури skarbbook.com.

Сподіваємося, що ця стаття була для вас цікавою і в книгах Марії Вальторте ви знайдете для себе багато цінного та актуального!

© 2014, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники