Home » Майстер-клас! » Обруч із маками. Прикраса для волосся своїми руками

Обруч із маками. Прикраса для волосся своїми руками

Із таким аксесуаром Ви будете сяяти – обруч із маками відмінно підійде до національного строю, або як окремий елемент для повсякденного образу.

Обруч із маками. Прикраса для волосся своїми руками

Для створення квіткового обруча знадобиться:
— сам обруч;
— нитки типу «Ірис» (червоного кольору та трохи чорного для серединки);
— гачок у діаметрі 1.5 mm;
— 20 см. зеленої атласної стрічки;
— силіконовий клей (за відсутності такий, що клеїть тканину).

Для початку в’яжемо маки – два із чотирма пелюстками і один із п’ятьма.
Для чотирьох-пелюсткового маку набираємо 4 повітряні петлі, замикаємо кільце. Серединка: замість 1-го стовпчика набираємо 3 повітряні петлі і ще 11 стовпчиків із накидом всередину кільця. Завершуємо рядок з’єднувальним стовпчиком. Пелюстка: набираємо 3 підйомні петлі, і у той самий отвір виконуємо ще 1 стовпчик із накидом. У наступний отвір – теж 2 стовпчики. Всього має вийти 6 стовпчиків із накидом. Повертаємо в’язання. 3 рядок: 3 повітряні петлі підйому і за тим самим методом у кожну петлю по 2 стовпчики із накидом. Відриваємо нитку. Аналогічно виконуємо ще 3 пелюстки. Поступово з’єднуємо до купи всі пелюстки маку, зайві нитки збираємо до середини і зав’язуємо.

Обруч із маками. Прикраса для волосся своїми руками

Для того аби зробити серединку маку — прив’язуємо чорну нитку і виконуємо 4 стовпчики без накиду. Залишаємо чорні нитки, якими і будемо кріпити маки до основи.

3 обруч

Великий мак в’яжемо майже так само, як і чотирьох-пелюстковий, проте різниця є і на неї звернути увагу необхідно (цей прийом надалі допоможе Вам в’язати квіти із різною кількістю пелюсток). 1 відмінність – для серединки виконуємо у кільце із 5-ти повітряних петель 15 стовпчиків із накидом. 2 відмінність – 1-му рядку пелюстки замість 2-ох стовпчиків у один отвір в’яжемо по 3. Останній рядок пелюстки виконуємо так само як і маленький мак.

4 обруч

Наступний етап – підготовка обруча. Якщо у Вас пластмасовий екземпляр – тоді не обійтись без атласної стрічки, яку маємо закріпити до обруча. Слідкуйте, аби стрічка не сповзала.

5 обруч

Із того, що залишилось після прикріплення до обручу, робимо листочки. Їх можна коригувати до завершення процесу скільки завгодно.

6 обруч

Далі час прикріплювати маки. Стежте за тим, аби квіти тримались міцно. Закріпіть результат клеєм.

7 обруч

Краєчки атласної стрічки за потреби обробіть сірником. Обруч із маками готовий! Прикрасьте себе і заодно світ навколо!

8 обруч

Тут знайдете МК ще однієї прикраси для волосся.

© 2014 — 2015, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники