Home » Іграшки » Конструктори Lego – історія іграшок

Конструктори Lego – історія іграшок

Так приємно побавитись разом із дитиною, складаючи конструктор. Дослідження показують, що дорослим конструктори подобаються навіть більше, ніж малюкам. Особливо татусі із задоволенням складають різноманітні фігури, мабуть, компенсуючи собі нестачу іграшок в дитинстві.

Культовими конструкторами у світі став бренд Lego. Історія цих іграшок сягає 1932 року, коли датчанин Оле Кірк Крістіансен заснував компанію, що виробляла різноманітні дерев’яні речі, в тому числі й іграшки. На той час тут працювало 7 осіб, більшість з яких трудилася над іграшками. Найбільш популярною серед них був вантажний фургон, а всього кампанія робила 42 найменування іграшок з дерева. Вже скоро власник відмовився від іншої продукції і зосередив всі сили на виробництві саме іграшок, пізніше звузивши свій інтерес до конструкторів.

Саме слово Lego пішло від фрази датською Кирк Крістіансен з 12 років брав участь в бізнесі батька. У 1934 році з’явилося на світ слово «Leg Godt» (переклад — ціква гра).

Знамениті «кубики LEGO» з’явилися в 50-х роках. Тоді ж керівництво в сімейному бізнесі підхопив син засновника Кірк, а компанія відправила першу партію іграшок на експорт в Швейцарію. Саме тоді було сформовано «класичний набір» Системи гри LEGO, що складається із 28 наборів і 8 транспортних засобів.

З часом компанія почала випускати конструктори та розвиваючі ігри для дітей різного віку – від найменших до підлітків. Спеціально для цього випустили великі кубики DUPLO.

Асортимент конструкторів постійно розширювався. З’явилися маленькі моделі транспортних засобів, згодом – дуже детальні та складні набори для будівельників. З них можна було зібрати надзвичайно детальні моделі.

Розвиваючі світлозвукові ігри LEGOLAND Місто і LEGOLAND Космос внесли до навчальної програми деяких шкіл Данії та Британії.

Як бачимо, історія LEGO просто неймовірна. Вона свідчить про те, як люди, котрі люблять свою роботу, можуть змінити світ. Принаймні, світ іграшок.

Купити LEGO можна повсюди. Ми пропонуємо один з найбільших магазинів в Україні: http://best-toy.com.ua/

Популярність LEGO як серед дітей, так і дорослих, полягає в тому, що їм надана можливість творити власний світ за допомогою кубиків. І тоді світ оживає у маленьких ручках, розум конструює різноманітні моделі, розвиваючи логіку та просторове мислення, а уява малює найрізноманітніші плани на майбутнє реальне життя.

© 2014, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Теги: