Home » Ідеї » Дерев’яне весілля: що подарувати подружжю?

Дерев’яне весілля: що подарувати подружжю?

П’ятилітній ювілей спільного життя не даремно назвали дерев’яним весіллям. Адже дерево – це символ життя, процвітання та родючості. Із кожним роком молодий саджанець міцнішає. Його стовбур стає товщим, гілки все вище простягаються до небес, а коріння все глибше занурюється в землю. П’ятирічне дерево вже не таке безпорадне як молодий пагінець. Так само і подружжя, яке пліч-о-пліч провело п’ять років, стає сильним і незламним.

За цей час у молодої родини з’являється первісток. Подружжя завершує облаштовувати власне сімейне гніздечко. Між чоловіком і дружиною згасає вогонь пристрасті і натомість у домі запалюється затишне домашнє вогнище.

Така атмосфера спонукає родину відсвяткувати дерев’яне весілля у колі найрідніших і найближчих людей. Зрозуміло, що кожен запрошений буде намагатися піднести подружжю дарунок, який би був корисний і необхідний.

Що подарувати дружині?

За п’ять років подружнього життя молода дівчина перетворюється на хранительку домашнього тепла. Вона стає турботливою матір’ю і доброю господинею. Тому жінці було б приємно отримати від гостей дерев’яний набір кухонного начиння. Такі речі, як солонка, обробна дошка, салатниця, горщик, хлібниця або комплект розписного посуду будуть доречні на будь-якій кухні.

Кожна дружина прагне бути в центрі уваги свого чоловіка. А для цього їй потрібно мати в гардеробі гарну сукню та пару туфель на підборах. Запрошені можуть допомогти доповнити образ жінки і подарувати прикраси з дерева. Якщо прекрасна половинка подружжя затята колекціонерка намиста, сережок та браслетів, то їй варто піднести дерев’яну шкатулку для зберігання прикрас.

Крім того, дружину можна побалувати ручною дерев’яною кавомолкою. А господиня в знак вдячності почастує гостей запашною гарячою кавою.

Що буде приємно отримати чоловікові?

Щоб підкреслити силу та могутність господаря дому йому варто подарувати гетьманську булаву, виготовлену із дерева. Такий подарунок символізує владу та показує, що чоловік є шанованою людиною у суспільстві. Існують різні варіації такого дарунка. Наприклад, із шкіряними або залізними шипами, ремінцем чи на підставці.

Якщо чоловік полюбляє інтелектуальні ігри, то йому неодмінно сподобається така гра, як тумі іші, що в перекладі означає «гора із каміння». До складу набору входить декілька багатокутників різної форми. Суть цієї гри полягає в тому, щоб поставити фігурки одна на одну так, щоб уторилася «гора». Такий спосіб проведення дозвілля допомагає тренувати координацію, терпіння та посидючість. Не менш вдалими презентами будуть і вже звичні для нас шахи, нарди чи доміно із дерева.

Завжди цікаво отримувати оригінальні сувеніри із дерева. Підставка для вина у вигляді автомобіля, літака, кулемета чи візка – гарний чоловічий подарунок. Креативний міні-бар неодмінно розвеселить усіх запрошених. Якщо чоловік є курцем, то йому, напевно, сподобається виготовлена з дерева запальничка або гільйотина для сигар.

Сімейний подарунок

Також можна подарувати вироби із дерева, які стали б у нагоді не тільки для когось одного із подружжя, а милували очі відразу усім членам родини. До таких речей відносяться дерев’яні картини, статуетки, меблі, гойдалки.

Даруючи чоловікові та дружині предмети із дерева, запрошені ніби бажають їхньому шлюбові надійності, міцності та стабільності. В доповнення до «дерев’яного» подарунку родині можна присвятити декілька римованих рядків, у яких оспівати красу і ніжність господині та трудолюбство і мужність господаря.

© 2014 — 2015, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Теги: