Home » Ідеї » Як правильно зберігати зимові речі

Як правильно зберігати зимові речі

Ось і прийшла весна. Перші березневі промінчики розігнали сірі важкі хмари. І тепер приємне блакитне небо вітає людей із настанням весняної пори. Люди стають усміхненими, адже вони знають, що тепле лагідне сонце не дозволить крутитися завірюсі. Тому можна з легкістю розпрощатися із зимовими куртками та чоботами до нових холодів. Але дуже хочеться, щоб і наступної зими теплий одяг та взуття мали гарний вигляд. Тому саме зараз варто подбати про правильне зберігання речей в шафі.

 Як зберігати верхній одяг?

Перш за все, потрібно перебрати всі речі в шафі та виокремити ті, які в найближчі півроку не знадобляться. Далі одяг треба провітрити на балконі. Таким чином, можна бути впевненими в тому, що наш гардероб до зими не матиме неприємного затхлого запаху.

Також слід звернути увагу на стан речей. Якщо на одязі є невеликі дефекти, наприклад, відірвався ґудзик або ж розійшлася блискавка, то потрібно полагодити все до того, як відправити річ назад у шафу. У випадку, коли реінкарнація улюбленої кофтини чи штанів дуже проблематична, то краще знайти нове призначення для одягу (пошити подушку або сумку). А якщо річ зовсім «безнадійна», то, відкинувши сумніви і вагання, відразу відправити її на смітник.

Багато хто зберігає в’язні светри та шерстяні гольфи у поліетиленових мішках чи великих пакетах. Однак, враховуючи те, що у такій «тарі» повітря не вентилюється, то в кінці осені ми можемо дістати одяг, котрий має специфічний запах. До того ж, і для молі такі місця є привабливими. Правильніше буде покласти всі теплі предмети гардеробу до марлевого мішка чи сумки із натуральної тканини. Пошити такий мішок можна власноруч. Для цього слід взяти марлевий відріз чи старе простирадло і прострочити по боках. Якщо плануєте зберігати у такий спосіб шуби чи куртки, то треба буде зверху зробити дірку, щоб можна було просунути гачок від плечеків.

Перед тим як відправляти зимовий одяг на довготривале зберігання до шафи, його потрібно ретельно почистити. Светри та куртки можна випрати вдома, а пальто та шубу із натурального хутра відправити до хімчистки.

Як зберігати зимове взуття?

Найпоширеніший спосіб зберігання — розмістити взуття на нижніх поличках у шафі. Але і тут є свої нюанси. Наприклад, для взуття із високою халявою потрібно виділити більше місця, оскільки його не рекомендовано згинати. Як варіант, можна прикріпити таку пару чобіт на спеціальній вішалці із зажимом, щоб уникнути появи складок по лінії згину. А для взуття із каблуком варто придбати підставку.

Також взуття можна зберігати у коробках. Ліпше віддати перевагу прозорим коробкам, щоб відразу бачити, що в них зберігається.

І знову ж, не слід забувати про те, що на зберігання потрібно відправляти тільки чисту доглянуту пару чобіт.

Як зберігати аксесуари?

Зимовим рукавичкам та головним уборам теж треба організувати бережне зберігання. Для хутряних шапок можна придбати спеціальний каркас. Якщо можливості придбати таку річ немає, то варто набити головний убір старими газетами чи непотрібним папером.

Що стосується рукавичок, то особисто я зберігаю їх у кишені пуховика. Як показав досвід, це місце виявилося найнадійнішим.

Деякі жінки мають не тільки зимовий одяг, а й «зимові» сумки, котрі пасують лише до улюбленої пари шкіряних чобіт. Якщо Ви є власницею саме такої сумки, то у весняно-літній період рекомендую набити її м’яким папером, загорнути у натуральну тканину і відправити на поличку.

Якщо правильно організувати зберігання зимових речей навесні, то з настанням перших холодів, не доведеться метушливо бігати по магазинах в пошуках нових теплих речей, і можна буде спокійно зустрічати перший лапатий сніг.

© 2014, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники