Home » Інтер'єр » Балкон із ароматом кави

Балкон із ароматом кави

Смакувати каву і любуватися з висоти пташиного польоту краєвидом рідного міста – моя давня мрія. Тільки наближаючись до хмар, починаєш розуміти вислів «дихати на повні груди». Дух свободи, котрий переповнює в такі моменти, дає заряд бадьорості та налаштовує на потрібну хвилю. На висоті навіть білий пар в’ється над філіжанкою кави якось по-особливому. Саме тому мені спало на думку перетворити балкон на власну кав’ярню.

З чого розпочати?

Мабуть, не одна я маю звичку викидати все, що неправильно лежить у квартирі, на балкон. Тому коли настав час «великих перевтілень», перше, що довелося зробити, – це розбирати гори накладів. І тут виникло питання: «Куди подіти усі ці речі?»

Вирішила поступити наступним чином. Усі речі розділила на категорії. До першої віднесла реальний мотлох, який не шкода викинути. До другої – потрібні речі, які просто лежать не на своєму місці. До третьої категорії потрапили нові іграшки, посуд, працююча побутова техніка, якими не користуюся. Частину із цих речей я виставила на продаж, а решту роздала своїм друзям.

Не забуваємо про скління

Засклений балкон дозволить насолоджуватися кавою, незважаючи на дощ, вітер і навіть сніг. Можна встановити звичайні дерев’яні вікна, євровікна або зробити безрамне скління. Мій вибір зупинився на дерев’яних вікнах, оскільки вони найкраще вписувалися в придуманий мною образ домашньої кав’ярні. Скло можна зробити вітражним, тонованим або звичайним.

Для комфортного кавування є сенс утеплити балкон всередині або ззовні. Так як я вирішила не економити на своїх бажаннях, то, крім всього вищезазначеного, зробила теплу підлогу і провела опалення.

Чим обшити балкон?

Сьогодні ринок пропонує безліч способів, як обшити стіни і стелю. Наприклад, за допомогою дерева або пластикової вагонки. Ті, кому це не по кишені, можуть обклеїти стіни шпалерами, а стелю побілити вапном. А тим, хто хоче чогось дорожчого, пропоную зробити підвісну стелю.

Щодо мого балкона, то я його пофарбувала. Оскільки, по-перше, за фарбованими стінами простіше доглядати. По-друге, на однотонних рівних стінах легше зробити акцент на деталях. І по-третє, якщо колір фарби набридне, то його можна буде в будь-яку хвилину змінити.

На що будуть ступати ніжки?

На підлогу краще класти євродошку – це такі дерев’яні пластини з різних порід дерева, зверху яких кладуть ковролін, ламінат або лінолеум. На моєму балконі красується ламінат. Разом із дерев’яними вікнами він створює гарний тандем.

Але, незалежно від того, яка поверхня використана для підлоги, обов’язково потрібно постелити килим із натуральних матеріалів. З одного боку, килим допоможе зберегти від псування ламінат або лінолеум. А з іншого, він є теплоізолятором і звуконепроникним бар’єром.

 Кавові штучки

Обожнюю аромат кави. Але, як виявляється, кавові нотки можуть іти не лише від залишеної на підвіконні чашки. Наприклад, картини із кави, які я повішала на стінах, випромінюють не менш приємний запах. Виготовити такі картини дуже просто. Для цього потрібно взяти лляну тканину і прикріпити її до картону. Потім викласти на цій основі зерна кави так, щоб вийшов бажаний малюнок і зафіксувати все клеєм. Отриману картину вставити в рамку, яку при бажанні теж можна оздобити кавовими зернами.

Ще одним несподіваним відкриттям для мене стали дерева із кави. Вони дали можливість зрозуміти, що кава може не лише смакувати, а й милувати око. Тому я вирішила поселити одне таке творіння із кави на своєму балконі.

Тепер я постійно насолоджуюся кавовим ароматом, яким просочена кожна річ на моєму балконі.

© 2014, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники