Home » Новини » Татуювання, — тавро на все життя чи оберіг?

Татуювання, — тавро на все життя чи оберіг?

Сьогодні на кожному кроці можна зустріти людину з татуюванням. Таких людей багато і серед старшого, і серед молодого покоління. Дехто вважає, що це тавро на все життя, інші себе таким чином прикрашають. Відношення до татуювання вплинуло на появу дуже багатьох салонів татуювання.

Ми спробуємо розібратися, чому в одних народів татуювання є свідченням статусу, досвіду, мужності, а у інших – ознакою небезпеки і моральної деградації.

Сьогодні дуже важко визначити, де народилося тату і хто був автором цієї ідеї. Відомо, що в Європу його привіз із Полінезії відомий англійський мандрівник Джеймс Кук. Також ще в доісторичні часи вічні орнаменти на тілі робили в Китаї і Новій Зеландії. Полінезійські орнаменти сьогодні часто набивають . Все тому, що вони симетричні, дуже красиві, і кожен з них означає гарні і важливі речі. Вважається, що такий малюнок буде оберегом на все життя. Також дуже модні сьогодні напрямки – це біомеханіка (де зображені металеві частини) і реалістичне (схоже на звичайну фотографію). В пострадянському просторі до цього питання ставляться неоднозначно, бо за Союзу люди, які мали на собі знаки, (портаки, наколки, масті) – це були колишні ув’язнені або кримінальні авторитети. За наколкою, місцем її розташування, можна було прочитати всю кримінальну біографію – де сидів, за що сидів, ким був на зоні. Масті – це вже позначення статусу людини в кримінальному світі. Тому зараз, коли в автобусі  їде молодий розтатуйований хлопець, пенсіонери від нього сахаються, бо думають, що він колишній зек або бандит.

В інтернеті є тисячі сайтів, присвячені татуюванням і їх значенням. Ви можете знайти там готові ескізи, або замовити в майстра свій, особливий малюнок. Але при виборі ескізу варто не забувати, в якому ми світі живемо і в якій країні. Тому європейки – як собі хочуть, а українки мусять запам’ятати, чого не можна наносити на своє тіло, щоб не втрапити у халепу.

Перша заборона – це квітка. Будь-яка – троянда, лілія, мак – вони означають розпусну поведінку – до вас можуть чіплятися!

Друга заборона – це метелики. Метелик у вас на відкритій ділянці тіла, може стати сигналом для людей певного прошарку суспільства, що ви «нічний метелик».

Третя заборона – павуки, зірки, тварини, що скалять зуби і інші малюнки, які дуже багато означають в кримінальних колах, де, щоб їх наколоти, потрібні певні досягнення, досвід і дозвіл старших.

Тому, будьте уважні з вибором татуювання, добре дослідіть значення того, що ви хочете набити, і не переживайте про те, як вона буде виглядати в 70 років. Тоді вас будуть хвилювати здоров’я ваших внуків і коханої людини.

Автор: Олександр Длабик

© 2014, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники