Home » Майстер-клас! » Совеня гачком

Совеня гачком

«Совоманія» у буквальному сенсі полонила інтернет-павутину. У мережі сови зображені на дитячих або дорослих речах, у якості аплікацій чи як окремий виріб. Ми теж перейнялись любов’ю до цих милих створінь і пропонуємо зв’язати своє маленьке совеня гачком.

Для цього знадобиться: нитка 5-ти кольорів, серед них повинно бути трохи червоної, підходящий гачок (у нас товщиною 2 mm) та для очей два ґудзики з 2-ма отворами.

Розпочинаємо створення совеняти синім кольором. У кільце «амігурумі» виконуємо 3 повітряні петлі та ще 11 стовпчиків із накидом. Детально про те, як в’язати кільце дізнаєтесь тут.

Затягуємо петлю і останній стовпчик з’єднуємо із першим, відриваємо нитку. . 2 рядочок: приєднуємо пряжу зеленого кольору (у нас вона подвійна), виконуємо 3 повітряні петлі й у той же стовпчик основи ще один стовпчик із накидом.

Всього у рядку має бути 24 стовпчики із накидом. Закінчивши рядок – відриваємо нитку.

3 рядочок: приєднуємо ніжно рожеву нитку, 3 петлі підйому і ще два стовпчики у ту саму основу.

У результаті отримуємо такий животик совеняти.

Відриваємо рожеву і прилаштовуємо світло блакитну нитку. Так, як нитка у нас товща за попередні, виконуємо 2 стовпчики із накидом в один отвір, далі 3 стовпчики по одному, далі два в один отвір. Таким чином «вирівняємо» коло. Зауважте, якщо у Вас нитки однакового діаметру, то в’яжіть за принципом 2 стовпчики із накидом в один отвір та 2 стовпчики в різні, далі знов подвоєння.

Скінчивши рядок переходимо до вушок. Повертаємо виріб, набираємо 3 повітряні петлі, далі 5 стовпчиків із накидом, 1 повітряну петлю і ще 6 стовпчиків із накидом.

Повертаємо совеня, набираємо 3 повітряні петлі і у той самий отвір основи виконуємо ще один стовпчик із накидом, далі ще 5 стовпчиків із накидом, у місце де була петля в попередньому рядку в’яжемо стовпчик без накиду, далі 7 стовпчиків із накидом. Відриваємо нитку.

Пришиваємо оченята. Клюв представнику пернатих робимо у потрібному місці червоною ниткою (в’яжемо три стовпчики по трикутнику, далі всі три з’єднуємо і пров’язуємо за раз).

Миле і ніжне совеня гачком готове. Тепер залишилось знайти йому місце на одязі чи аксесуарах. Успіху Вам!

До речі, решта цікавих ідей та майстер-класів для дітлахів тут.

 

© 2014, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники