Home » Ідеї » Міні-книга до дня всіх закоханих

Міні-книга до дня всіх закоханих

Декілька віків тому придворні дами днями читали романи про неймовірне кохання. І кожна мріяла про те, щоб знайшовся кавалер, котрий би здійснив подвиг в ім’я великого і чистого почуття до неї. Роки ідуть, а дівчат не полишає бажання стати героїнею любовної пригоди.

Але навіщо чекати, доки якийсь автор надумає написати про Вас? Давайте творити самі. Пропоную зробити міні-книгу, в яку можна буде вписати власну історію кохання.

Для виготовлення книги знадобиться:

— звичайний білий папір;

— кольоровий папір або фольга;

— картон або будь-який цупкий папір;

— ножиці;

— клей ПВА;

— голка з ниткою.

Спочатку потрібно зробити книжковий блок. Для цього розрізаємо білий папір на смужки. Розмір майбутніх сторінок 6*3 см. У книзі, яку ми плануємо виготовити, буде 48 аркушів, тому треба вирізати 24 смужки.

Далі беремо 4 смужки і сшиваємо між собою. Потім наступні 4 і так далі. Але хочу зауважити, що слід застосувати не звичайний стібок, а коптське переплетення. Інформацію про дану техніку можна знайти в інтернеті.

Щоб сторінки трималися міцніше, прошитий край змащуємо клеєм ПВА.

А доки підсихає блок книги, пропоную перейти до виготовлення обкладинки. Для цього потрібно вирізати 3 прямокутники. Їх розміри мають бути трохи більшими за аркуші у книзі.

Обклеюємо прямокутники кольоровим папером або фольгою. Далі кріпимо обкладинку до блоку книги за допомогою клею ПВА.

Тепер приступаємо до найприємнішої частини. Будемо займатися оздобленням. Прикрашаємо книгу сердечками, блискітками або бісером. Прикріпляємо ремінець, якщо плануємо носити книгу на зап’ясті, або ж робимо петельку і вішаємо саморобку на ланцюжок.

А зараз настав час поринути у спогади. Пригадайте, хто наважився зробити перший крок і з чиїх вуст пролунало зізнання у коханні. Якщо ініціатором стосунків виступили Ви, то можете вписати декілька рядків у книгу, а коли Ваша половинка, то краще залишити аркуші білими.

Доречно вручити такий подарунок під час романтичної вечері. Спокійна приємна атмосфера нагадає, як червоніли щічки і шалено тьохкало серце лише від однієї думки про майбутню зустріч із своєю половинкою. Також закохані по черзі можуть вписувати у книгу свої спогади.

Сподіваюся, що любовний роман присвячений Вашим почуттям матиме захоплюючий сюжет і щасливий кінець.

 

 

 

© 2014, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники