Home » Майстер-клас! » Листівка «Сорочка з краваткою» своїми руками

Листівка «Сорочка з краваткою» своїми руками

Вибір подарунка для другої половинки — завдання не з легких. У чоловіка не спитаєш, оскільки він, маючи одну пару шкарпеток і порвані джинси, буде запевняти, що йому нічого не потрібно. Із подругою не порадишся, адже вона знаходиться у подібній ситуації. Залишається лише підключати власну фантазію.

Для жінок дарування презентів — це не просто передача певної речі із одних рук в інші. Це, насамперед, спосіб проявити свою любов і повагу, оповити турботою і піклуванням кохану людину. Кожна жінка прагне залишити після себе шлейф приємних спогадів і позитивних емоцій. Саме тому для представниці прекрасної статі так важливо, щоб подарунок був ексклюзивним і нагадував про неї, а не про продавчиню із магазину через дорогу.

Готуючи подарунок для найріднішого чоловіка, слід врахувати його смаки і уподобання. Наприклад, для ділової людини можна виготовити листівку-сорочку з краваткою.

Для її виготовлення нам потрібно:

— білий папір;

— кольоровий папір;

— клей;

— ножиці;

— деталі для декору.

Розпочнемо з виготовлення сорочки. Для цього беремо білий папір формату А4, розрізаємо його вертикально навпіл і згинаємо по середині.

Відступаємо 3 см від верху і робимо косі надрізи. Загинаємо папір і формуємо комір.

Тепер приступимо до виготовлен¬ня краватки. Для цього нам знадобиться кольоровий папір. Згинаємо його по діагоналі.

Далі загинаємо кожен кутик.

Перевертаємо краватку на лицьову строну. Загинаємо верхівку.

Робимо ще один кутик.

Наступний згин буде по краю меншого трикутника.

Перевертаємо на внутрішній бік. Загинаємо два ребра так, щоб їхні краї з’єдналися по центральній лінії згину.

В результаті отримуємо ось таку краватку.

Тепер залишилось приклеїти кишеню і оздобити краватку.

Таку сорочку з краваткою використовують не лише в якості листівки. Її кріплять, наприклад, до подарункової упаковки. Або ж кладуть всередину гроші чи папірець із побажаннями. І таким чином сорочка перетворюється на конверт. Також в канцелярському магазині можна придбати шаблони дипломів чи почесних грамот. Приклеїти на них сорочку з краваткою і написати, кому і за які заглуги вона вручається.

Оскільки в наших серцях збігаються лише яскраві та феєричні моменти, то, без сумніву, спогад про листівку-сорочку залишиться там на довгі роки.

© 2014, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники