Home » Ідеї » «Вишиваємо» свої бажання

«Вишиваємо» свої бажання

Кожна маленька дівчинка хоче потрапити в казку. Адже лише у вигаданому світі є добра фея, котра здійснює всі заповітні бажання.

А що робити, коли перетворитися із Попелюшки в принцесу не вдалося, стати Василиною Премудрою не вийшло та й взагалі Ви сидите під замком за тридев’ять земель від судженого-рядженого? В такому випадку потрібно самій стати золотою рибкою і виконувати власні бажання.

Психологи стверджують, що свої мрії потрібно «викласти» на папері, повісити отриманий малюнок на видному місці і час від часу дивитися на нього. І тоді загадане обов’язково здійсняться. Але замість того, щоб вішати на стіну невдалий колаж чи світлини сумнівної якості пропоную вишити картину зі своїми бажаннями.

«Так ніхто не кохав. Через тисячі літ лиш приходить подібне кохання…

Скільки прекрасних слів сказано про це величне почуття, скільки разів воно було оспіване у віршах. І, напевно, немає такої людини, котра б не пізнала любові. Але не у всіх людей це почуття взаємне.

Для того щоб сприяти зустрічі зі своєю половинкою слід вишити картину із парою птахів або звірів. Особливо добре, якщо буде вишита пара вовків.

Якщо потрібно внести трішки романтики у Ваші сталі сімейні стосунки, то можна вишити картину із пурхаючими метеликами. Також парам, котрі перебувають у шлюбі довгий час варто мати в домі вишите зображення сосни. Оскільки це дерево є символом вірності та відданості.

Незаміжнім дівчатам потрібно вишивати єдинорога або золоті обручки на червоному тлі.

Щаслива родина — велика родина

Якщо закохані мріють почути в своєму домі дзвіночки-голосочки, то майбутня мати повинна вишити трьох янголяток. А коли у родині вже лунає дитячий щебіт, то варто вишити тріснутий гранат, який є символом багатодітної сім’ї.

Вишивка, на якій зображена мама з дитиною, є додатковим захистом для малечі. Такий оберіг має висіти у дитячій кімнаті. Якщо хочете підкреслити силу материнської любові, то вишивайте тигрицю з малюком, а коли батьківську, то коня із лошам.

«Добре господині, коли повно в посудині»

Вишиті колоски пшениці, жита чи вівса принесуть в дім добробут і багатство. А перевернута догори підкова стане символом удачі для господарів. Крім того, щоб в оселі був завжди достаток потрібно на кухні повісити картину із зображенням хліба або винограду. А якщо виш’єте коропів, то будуть водиться гроші.

Кажуть, що і трилапа жаба, яка тримає в роті монетку, може принести багатство і удачу. Але я б не стала вішати таку картину в своєму домі, оскільки вважаю, що в нас і так достатньо своїх українських оберегів.

Нехай праця буде в радість

Щоб таланило в роботі, варто вишити гори. Але некруті і без гострих піків. Бджола, як символ працьовитості, додасть наснаги. А мавпа допоможе нестандартно мислити і приймати оригінальні рішення. Проте якщо потрібно проявити мудрість та раціональність, то краще вишити сову.

Якщо у Ваш офіс буде «впливати» дерев’яний міцний корабель, то це допоможе спіймати удачу і справи підуть вгору.

І на кінець декілька порад. По-перше, не слід вишивати картини із зображенням бурь, ураганів і водоспадів. По-друге, зверніть увагу на колір вишивки. Він має бути спокійним, без агресивних нот. І по-третє, не забудьте, загадати бажання перед тим, як зробите свій перший стібок.

Але, памятайте, як і в будь-якій казці збуваються лише чисті та безкорисливі бажання. Такі, наприклад, як у дівчинки із казки «Квіточка-семипелюсточка». Тому щоб не опинитися у розбитого корита, як дід з бабою із «Золотої рибки», бажайте дійсно важливі для Вас речі.

© 2014, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Теги: