Home » Майстер-клас! » Сніжинки гачком (частина ІІІ)

Сніжинки гачком (частина ІІІ)

У часи зимового безсніжжя трохи важко уявляти, що за вікном має бути морозна погода й з неба мають падати лапаті сніжинки. Саме тоді на допомогу у створенні настрою приходять сувеніри і зимові атрибути – брелоки, іграшки, відкритки, тощо. А якщо вони ще зроблені своїми руками, то і зимова терапія проходить краще!

Раніше на нашому сайті, Ви могли навчитись створювати власноруч сніжинки із ниток тут і тут, тепер ще один заключний вже цієї зими майстер-клас на тему сніжинки гачком.

Цю сніжинку ми, як і попередні в’язатимемо подвійною сріблясто-білою ниткою і гачком 1.5 mm.

Якщо щось не зрозуміло в описі – звіряйтесь за схемою.

Розпочинаємо в’язання із набору 6-и повітряних петель. Перший рядок: набираємо 3 петлі підйому (замість стовпчика з накидом) + ще 3 повітряні петлі і у кільце виконуємо стовпчик із накидом. Повторюємо ще 5 разів.

Другий рядок: набираємо 3 повітряні петлі і ще три петлі і виконуємо піко (як це робити дивіться у майстер-класі другої сніжинки) + 3 петлі + піко. Виконуємо всього 4 рази по 3-ьох петлях і 4 рази піко.

Далі виконуємо 3 повітряні петлі і піко, яке з’єднуємо із піко навпроти. Орієнтуйтесь на фото:

Аналогічно повторюємо з’єднання і піко 2 рази. Виходить наче промінь, який ми з’єднуємо із колом стовпчиком без накиду у стовпчик із накидом попереднього рядку. Повторюємо промені ще 5 разів.

Третя сніжинка готова!

Подейкують, що немає ідентичних сніжинок, кожна із них неповторна і вражає красою свого танку та мереживами. Вдалих Вам власних сніжинок і усмішки музи!

© 2014, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники