Home » Майстер-клас! » Сніжинка гачком (частина ІІ)

Сніжинка гачком (частина ІІ)

Не так давно, на нашому сайті Ви мали змогу переглянути майстер-клас в’язання сніжинки гачком. Як і обіцяли — продовжуємо тему. Цього разу наша сніжинка буде круглішою та більшою за розміром.

Для мереживної красуні знадобиться нитка білого та сріблястого кольорів,гачок 1.5. mm.

Це для тих, хто більше полюбляє схеми, аніж опис:

Розпочинаємо в’язання з набору чотирьох повітряних петель. Перший рядочок: 3 петлі підйому і 15 стовпчиків із накидом у кільце.

Другий рядочок: 3 петлі підйому + 1 повітряна петля і стовпчик із накидом у стовпчик попереднього рядку. Повторюємо по колу до кінця рядка.

Третій рядочок: чотири петлі підйому (бо в’язатимемо стовпчики із 2-а накидами) + три петлі й виконуємо стовпчик із 2-а накидами у стовпчик із попереднього рядку.

Четвертий рядочок: 2 петлі підйому (замість стовпчика без накиду) і у «арку» виконуємо 3 стовпчики без накиду. Над стовпчиком із 2-а накидами попереднього рядку теж в’яжемо стовпчик без накиду. Таким чином обв’язуємо все коло стовпчиками без накиду.

П’ятий рядочок: три петлі підйому + три стовпчики із 2-а накидами не пров’язуємо їх окремо, має вийти так як на фото:

Далі протягуємо петлю через всі недов’язані стовпчики.

Після такого «кущика» в’яжемо 6 петель із 3-ьох виконуємо піко (останню петлю з’єднуємо із 4-ою у цьому випадку). Далі знов набираємо 3-и петлі і знов робимо «кущик». За таким алгоритмом в’яжемо до кінця.

На цьому все! Слідкуйте за оновленнями і натхнення Вам!

© 2014, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники