Home » Ідеї » Мистецтво малювати на пальцях

Мистецтво малювати на пальцях

Чи звертали Ви коли-небудь увагу на те, що роблять люди, чекаючи у довгих чергах або їдучи у потязі на роботу? Одні ритмічно стукають пальцями по твердій поверхні, інші водять руками по візерунках. А от для деяких художників пальці стали арт-об’єктом, котрий допомагає створювати креативні проекти, ставити незвичні спектаклі і, між іншим, непогано на цьому заробляти.

В кого перевтілюються дорослі пальці?

Маленькі персонажі. Наявність великої кількості вільного часу та багата уява можуть перетворити пальці на акторів драматичного чи комічного жанрів. Пальчикові моделі літають бізнес-класом, цілуються на фоні Ейфелевої вежі або ж приймають ванни із шампанського. Влітку актори можуть позувати у полуничних або малинових чепчиках, а взимку їх зігрівають теплі шарфи та в’язаний одяг.

Образів, в яких предстає перед нами «дружна п’ятірка», неймовірна кількість. Все залежить від фантазії автора і наявних матеріалів.

Знаменитості. Коли до справи беруться професіонали, то малюнки на пальцях перетворюються на мистецькі шедеври. Одним із яскравих прикладів є робота майстра фінгер-арту Діто Фон Тіза під назвою «Ditology». Своє бачення деяких відомих постатей, наприклад, Стіва Джобса чи Мао Дзедуна, а також мультиплікаційних героїв, таких як, Hello Kitty та Шрека, він зобразив на пальцях.

«Насолода в твоїх руках». Свого часу бразильське рекламне агентство Neogama BBH спеціально для компанії Playboy випустило серію світлин. Задумка була проста: на міцних чоловічих руках художники намалювали тендітні напівоголені жіночі тіла. Такий неочікуваний рекламний трюк отримав схвальні відгуки від читачів.

«Ручні ілюзії». Бажання по-новому представити слоган «Ви в гарних руках» однієї із страхових компаній дало поштовх до створення арт-проекту художниці Annie Ralli та фотографа Ray Massey. Вони спробували отримати не просто примітивну картинку гарно розфарбованих пальців, а намагалися передати атмосферу, в якій перебувають їхні герої. Наприклад, показали, як повна зала глядачів підтримує бігунів на короткі дистанції.

«Handimals». Малюнки міланського художника Гвідо Даніеле — це витвори, на яких уява тісно переплітається з реальністю. Його поєднання театру тіней і живопису заклало основу для створення нового напрямку зображувального мистецтва — біоморфного боді-арту. Дивлячись на його картини, складається враження, що знаходишся не в галереї, а в захаращених джунглях.Здається, що будь-якої миті поміж травою проповзе змія і почується шипіння. Із води несподівано вискочить і накинеться голодний крокодил. А поруч пройде велетенський слон.

Як бавляться маленькі пальчики?

Всі ми родом із дитинства. Тому не дивно, що кожен політ нашої дорослої фантазії — це відголосок щасливого безтурботного минулого. Чергова спроба втілити в життя те, що не встиг зробити юний хлопчина.

Танцюючі чоловічки. Малеча обожнює перетворювати пальці на черв’ячків, які гризуть стиглі яблука. Робити із вказівного і середнього пальців ніжки, малювати на тильній стороні руки тулуб та голову і пускати такого танцівника диско запалювати танцпол.

Імпровізовані вистави. Наші руки — це акторська трупа, яка в будь-який момент готова розпочати свій виступ. Персонажі можуть з’явитися на сцені всі разом і зіграти велику дружну родину, або виходити по одному і допомагати попередньому героєві.

Театр тіней. Це, мабуть, одне із найбільш інтригуючих театральних таїнств. Не маючи ніяких допоміжних інструментів, руки актора розповідають історії про шалене кохання, оспівують подвиги відважних воїнів та розважать публіку байками та небилицями.

Бажаю, щоб шепіт підсвідомості підказав, як поринути у світ перевтілень, а пальці стали провідниками по цьому загадковому краю.

© 2014, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Теги: