Home » Майстер-клас! » Мийка (мочалка) для тіла

Мийка (мочалка) для тіла

Мийка (а звичніше для наших вух «мочалка») в’яжеться надзвичайно легко і швидко. І, як показує практика, використовувати її за призначенням зручно і приємно. Аби досягнути ефекту легкого скрабу радимо обирати цупку нитку, у нас це пеньковий шнур. Крім нього для створення мийки знадобиться гачок діаметром 3 mm.

Наша мийка для тіла одягатиметься на руку, тому орієнтуватимемось на ширину чотирьох пальців. В’язатимемо мийку зверху вниз. Набираємо потрібну кількість повітряних петель і приміряємо до руки, з’єднуємо у кільце. На початку 1-го рядку набираємо 2-і повітряні петлі замість стовпчика без накиду, до кінця рядку виконуємо стовпчики без накиду.

Наступний рядок гачкуємо із витягнутими петлями. Але для початку набираємо 2-і початкові петлі рядку. Далі виставляємо середній палець так, аби його можна було обхопити ниткою і робимо стовпчик без накиду у наступний стовпчик. Таким чином у нас між 2-а стовпчиками без накиду виходить зафіксована петля. Для тих, хто вперше це робить покрокове фото.

Далі продовжуємо в’язати лише рядками із петлями, постійно приміряючи до руки. У нас вийшло 8-ім рядків. Останній рядок – стовпчики без накиду. Петельку, на котру ми будемо вішати мийку для тіла в’яжемо спочатку повітряними петлями, міряємо до першого пальця (буде зручно при водних процедурах, якщо він фіксуватиме всю мийку). З’єднуємо набрані петлі із основою мийки.

Повертаємо виріб і стовпчиками без накиду обв’язуємо повітряні петлі.

Мийка для тіла готова!

До слова, якщо замість пенькового шнуру візьмете м’якішу нитку, то й малят можете купати за її допомогою, а у поєднанні із дитячим милом водні процедури принесуть не лише задоволення, а й користь. Натхнення Вам!

© 2014, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Теги: