Home » Ідеї » Цікавинки зі світу прищіпок

Цікавинки зі світу прищіпок

Чи хотіли б Ви отримати прищіпку в подарунок? Ні? Даремно. Сучасні зажими для білизни можуть вдало виглядати не тільки на мотузці, а й, наприклад, на стіні чи одязі. Відомі дизайнерські студії використовують прищіпки для неординарного оздоблення оселі або виготовляють із них корисні дрібнички.

 Гігащіпки

Нещодавно компанія Swab Design випустила серію величезних різнокольорових прищіпок. Виробник пропонує використовувати їх в якості вішалок при вході в оселю і запевняє, що конструкція витримає не лише парасольки та головні убори, а й верхній одяг. Але, думаю, що така новинка буде доречною не в кожному коридорі. Як на мене, то краще прикріпити таку вішалку все ж таки у дитячій кімнаті. У малечі завжди є купа ігор, котрі або розкидані по кімнаті, або постійно перекладаються з місця на місце. Пропоную, пошити мішечки для кожної гри і повісити їх на «гігащіпки». Також варто приклеїти на «гачки» відповідні малюнки, щоб дитя орієнтувалося, що в мішечку. Наприклад, прищіпку, на якій висить конструктор, можна прикрасити зображенням кубиків.

 Світлощіпки

Автор проекту «light PEG» пропонує свій варіант незвичного застосування прищіпок. За його задумом, зажими, в які вмонтовано світлодіоди, можна використовувати, як аксесуари для одягу або закладки для книг. Але мені чомусь здається, що дівчата, збираючись на вечірку, віддадуть перевагу традиційним шпилькам для волосся чи брошкам.

А от скріплювати сторінки прищіпкою-ліхтариком неодмінно захоче кожен книголюб. Крім того, такого світлячка гідно оцінять музиканти, яким потрібно грати по нотах в погано освітленому приміщенні.

Варто звернути увагу і на зарядний пристрій. Він зроблений у вигляді металевого дерева. Щоб зарядити прищіпки, їх потрібно, як листочки, нанизати на гілочки. Таку композицію можна поставити біля ліжка, і вона буде слугувати додатковим джерелом світла в спальні.

Циркощіпки

Дизайнер Oded Friedland намагається перетворити процес розвішування білизни на циркову виставу. Його серія зажимів для білизни Pegzini Family включає 5 прищіпок. Автор рекомендує зробити із мотузки канатну дорогу і пропонує пройтись по ній еквілебристу, фокуснику, жонглеру, кумедному мавпеняті на велосипеді і акробату. Дана циркова родина має допомогти господині залучити до виконання домашніх справ всіх членів сім’ї.

Крім того, «циркощіпки» можна прикріпити до шторки або використати, як елемент декору подарункової упаковки.

 Одягощіпки

Свого часу шведський дизайнер одягу Sandra Backlund запропонувала альтернативу звичним нарядам із тканини. Вона створила колекцію одягу із прищіпок. Sandra продемонструвала сукні, болеро, жабо та інші аксесуари.

Для того щоб створити подібну сукню, потрібно сформувати ряди із дерев’яних половинок прищіпки. Далі ці ряди розмістити один над одним і прикріпити силіконовим пістолетом до основи сукні.

Студ-прищіпки

Молоді люди люблять хизуватися перед однолітками. І тому кожен намагається похизуватися чимось таким, чого немає в інших. Наприклад, олівцем-прищіпкою. Зрозуміло, що такий олівець буде постійно ламатись, оскільки грифель вставлений між дерев’яними половинками і нічим не закріплений.

Польські розробники з компанії The Poor Life вигадали флешку-прищіпку, яка кріпиться до одягу. Для постійно заклопотаних студентів річ дуже корисна.

Цей же виробник пропонує користуватися ножем-прищіпкою Butter Knife. Знаючи з власного досвіду, що, збираючись на пікнік, про ніж, як правило, всі забувають, можна припустити, що така новинка може стати в нагоді.

Історики стверджують, що прищіпки з’явилися ще за часів первісних людей. Але, як бачимо, з роками вони не тільки не зникли, а й кардинально змінили своє цільове призначення.

© 2014, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Теги: