Home » Ідеї » Перший дитячий фотоальбом: оформлюємо разом з малюком

Перший дитячий фотоальбом: оформлюємо разом з малюком

Пам’ять, закарбована на знімках – це те, що залишиться в серцях батьків назавжди. Чим старшими стають діти, тим частіше батьки відкривають і переглядають перший дитячий фотоальбом та згадують із чого все починалося.

Якщо Ви не знаєте, як зробити дитячий альбом цікавим і змістовним, то можна звернутися за допомогою до професійного фотографа або ж купити готовий альбом в магазині. Але я б порадила Вам, спробувати самостійно виготовити альбом своєму карапузу. А ще краще коли Ви це зробите разом із ним.

Беремо альбом до рук

Обкладинка – це обличчя альбому. Не варто забувати, що книгу із фотокартками будуть переглядати родичі, знайомі, а також друзі самої дитини. Тому обкладинку потрібно вибирати товсту із цупкого матеріалу. А щоб альбом не забруднився, на нього можна надягти прозору плівку.

Непогано було б оформити обкладинку вдвох із крихіткою. Запропонуйте малечі намалювати власний портрет і помістіть цей малюнок на обкладинку. Або нехай дитина зробить із солоного тіста фігурки, розмалює їх, а Ви приклеїте ці саморобки гарячим пістолетом. Також обкладинку можна прикрасити камінчиками, стрічками чи гофрованим папером. Згадайте, який вид творчості ближче Вашому малюку. Можливо, дитя складає вірші? Тоді варто написати їх на розвороті.

Відкриваємо альбом

Дитина прийшла в цей світ ще задовго до пологів. Тому перед фотокартками карапуза доречно було б розмістити світлини із весілля батьків. Потім вставити фото вагітної мами поруч із окриленим від щастя татом, а також знімки із УЗД. Це підкреслить те, наскільки Ваша родина щаслива і міцна.

Не забудьте попросити крихітку намалювати маму і тата. Цей малюнок може стати передмовою до «фотоісторії» батьків.

Гортаємо далі…

Фотокартки малюка можна розмістити двома способами. Перший варіант – це вставляти фотографії з перших днів життя і до року. Другий – це розділити альбом на блоки. Кожному блокові вигадати оригінальну назву. Наприклад, «Мої перші переживання» чи «Мій перший невдалий досвід».

Пам’ятайте, не слід додавати до альбому світлини, на яких Ваш малюк вперше надзюрив на дорогий килим або напхав повний рот їжі. Можливо, Ви і вважаєте такі знімки кумедними, але дитя на них, як правило, виглядає зовсім неестетично.

Краще помістити ті фотографії, на яких крихітка допомагає Вам по господарству чи поринула у творчий процес. Гармонійно вписалися б в цю частину альбому малюнки і поробки, зроблені малюком самостійно.

І в кінці…

На останній сторінці можна зробити кишеню для пам’ятних дрібничок. Сюди варто покласти бірку із пологового будинку, відбиток долоньки або ніжки, листи, в яких схвильований тато дякував мамі за народження спадкоємця. Крім того, не варто забувати про листівки, якими малеча вітала Вас із Новим роком або 8 березня.

Гарним доповненням до блоків «Мої перші…» буде включення до альбому ще одного розділу під назвою «Таким був світ тоді». Тут необхідно вклеювати цікаві вирізки із свіжих газет або фотографії із сучасних дитячих журналів. Не забудьте і про улюблених мультиплікаційних героїв, яких обожнює дитина в даний момент.

Як правило, такий альбом закінчується першим днем народженням. Однак якщо малюк народився взимку, то я б запропонувала, завершити альбом новорічними світлинами. Створіть крихітці незабутній перший Новий рік. Перетворіть це свято на казку. Пошийте всім членам родини карнавальні костюми. Придумайте незвичайний образ для малюка. І обов’язково сфотографуйте на згадку Ваші новорічні перевтілення.

Вдалих фотографій та оригінальних альбомів!

© 2013, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники