Home » Ідеї » Новорічна ялинка: ідеї для чоловіків

Новорічна ялинка: ідеї для чоловіків

Жінки звикли до того, що все про що вони просять чоловіків, ті роблять по-своєму. Якщо доручити чоловікові приготування вечері, то благовірний обов’язково щось пересолить або переперчить. А потім скаже, що це новий рецепт від шефа. Коли звернутися з проханням прибити один цвях, то коханий заб’є три і скаже, що так буде надійніше.

Але давайте подивимося на речі з іншого боку. Можливо, варіанти, які пропонує чоловік, не такі вже й безглузді. Пропоную добірку нетрадиційних новорічних ялинок «по-чоловічому».

Ялинка з пластикових пляшок

Один приємно проведений вечір з друзями, і матеріал для виготовлення пластикової ялинки у чоловіка вже є. Головне, не забути попросити друзів приносити пляшки різного об’єму. Тепер потрібно знайти дерев’яну паличку, на яку будемо надівати майбутні «гілочки». Далі беремо канцелярський ніж і відрізаємо дно від пляшки. Це буде основа ялинки. Ту частину пляшки, яка залишилась, розрізаємо на смужки шириною 2-3 см. Горлечко не чіпаємо. На смужках потрібно зробити косі надрізи, щоб «гілочки» стали пухнастими. На паличку надіваємо розрізані пляшки, починаючи з найбільшої. Якщо друзі не дослухалися до прохання, і принесли однакові пляшки, то довжину «гілочок» доведеться відрегулювати самостійно.

Беремо дно пляшки, котре ми заздалегідь залишили. Робимо в ньому отвір. Просовуємо палицю в цей отвір. Все. Пластикова ялинка готова.

Ялина й драбина

Здавалося б, що спільного між ялинкою і драбиною. Нічого? А ні. Креативна чоловіча винахідливість примудрилася помітити, що драбина може стати відмінним каркасом для новорічної красуні. І все що залишиться зробити – це одягти на ялинку новорічні прикраси і чекати на прихід гостей.

Ялинка з дисків

Якщо професія чоловіка має круту назву «сисадмін», то в нього, напевно, є купа непотрібних дисків. Їх можна прикріпити до конуса з проволоки. Таку ялинку найвдаліше буде прикрасити різнокольоровими флешками.

Якщо в чоловіка вдома стоїть непрацюючий системний блок, то з нього можна викрутити декілька світлодіодів і магніт. Світлодіоди прикріпляємо до батерейок і обмотуємо скотчем. Таким чином світлодіоди будуть постійно світитися. Прикріплюємо дану саморобку до ялинки за допомогою магніта. Тепер наша ялинка буде ще й сяяти.

А, можливо, чоловік працює автомеханіком? Тоді в нього є гора непотрібних автомобільних дисків. Кріпимо їх до залізної конструкції і отримуємо незвичну новорічну красуню. Таку ялинку варто поставити на подвір’ї перед шиномонтажем. З одного боку, непоганий рекламний трюк, а, з іншого, відсутність вдома сварки через занадто неординарний підхід до виготовлення новорічної ялинки.

«Йолки-полки»

Ялинка може бути не лише гарною, а й практичною. Для цього чоловікові треба зробити три дерев’яні полички трикутної форми. І прикріпити їх на стіні одна над одною. Таким чином вийде екстравагантна ялинка в стилі хай-тек. На полички кладемо новорічні іграшки та дощик. Або замість новорічних прикрас використовуємо свічки. Але не звичайні, а з новорічним орнаментом.

Якщо в домі є шафа з відкритими поличками, то в неї можна покласти речі зеленого кольору. Але слід врахувати, що на нижні полички речей кладемо багато, а на верхні зовсім мало. Тобто робимо ялинку в шафі із зелених речей.

В будь-якому випадку не слід забувати, що дім прикрашає не новорічна ялинка, а мир і злагода в родині. Тому незважаючи на те, яку новорічну красуню змайструє чоловік, жінці потрібно обов’язково його похвалити і сказати, що саме про таку ялинку вона мріяла весь рік.

Веселих новорічних свят!

© 2013, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Теги: