Home » Ідеї, Майстер-клас! » Дитяча корона гачком

Дитяча корона гачком

В передсезон карнавалів, лінійок та новорічних корпоративів час готуватися до святкувань! Для маленьких принцес і дорослих королев наступний майстер-клас із створення корони гачком.

Для створення такого аксесуару знадобиться:

• нитка золотистого кольору (звісно, що можна обрати й інший варіант);

• гачок (у нас це 3 mm);

• бусинка для прикрашання.

Найперше визначаємось із розміром. В залежності від того, яку корону – чи маленьку чи більшу ви хочете сплести набираєте повітряні петлі. Для того, аби вийшов візерунок набирайте кількість петель кратну 6-ти. І з’єднайте у кільце. Для цієї корони ми набирали 84 петлі.

Перший рядок починаємо із трьох підйомних петель (замість 1-го стовпчика з накидом) і в’яжемо стовпчики із накидом.

Другий рядок повторюємо так само як і перший – стовпчики із накидом.

Третій рядок починаємо із 3 підйомних петель. Виконуємо стовпчик із накидом у третій стовпчик від початку рядка, у той же отвір виконуємо ще 2 стовпчики із накидом, три повітряні петлі і ще три стовпчики із накидом. Далі у третю петлю виконуємо стовпчик із накидом (див. фото).

Завершивши рядок корона виглядатиме так:

Четвертий рядок виконуємо так само, як і третій, лишень із різницею, що вже не вираховуємо куди робити стовпчики, а дублюємо 1-ий рядок.

Тепер ховаємо нитки і прикрашаємо бусинкою корону. Такий аксесуар Вам може знадобитись, як доповнення до образу принцеси чи королеви, а можливо використаєте для веселих світлин. Натхнення та усмішок Вам!

© 2013, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники