Home » Ідеї » Коники бувають різними. Саморобки на Новий 2014 рік

Коники бувають різними. Саморобки на Новий 2014 рік

Рік коня справедливо вважають роком сім’ї. Адже кінь – це стадна тварина, котра дуже прив’язана до свого табуна.

Тому саморобка, на якій зображене лоша, стане відмінним подарунком для близьких. Вона підкреслить те, наскільки в оселі цінують міцні сімейні стосунки.

Якими бувають коники?

Наближається новорічна пора. І хотілося б порадувати всіх родичів новорічними кониками-подарунками. Але всі люди різні, тому презент потрібно вибирати кожному індивідуально. Наприклад, для бабусі можна вишити картину із зображенням рисака, котру вона повісить у своїй кімнаті. А для дідуся зробити дерев’яного коня, котрого він поставить на ганку. Сестру можна потішити лошам, задекорованим в стилі декупаж. Тваринка буде чудово красуватися на письмовому столі сестрички. Молодшому братику варто подарувати декілька маленьких поні, вирізаних із різнокольорового картону. Якщо їх повісити над колискою, то маля матиме можливість милуватися саморобкою. Скакун із соленого тіста, розмальований кольоровими фарбами, стане оригінальним подарунком для тата. Його можна повісити на дзеркалі заднього виду в машині татуся. А для мами варто зробити м’яку іграшку, наповнену ватою або синтепоном.

Яку саморобку зможе виготовить однорічна дитина?

Для однорічної дитини можна роздрукувати фотокартку із зображенням тулуба і голови коня. Маля зможе самостійно прикріпити до тулуба ніжки-прищіпки. Вийде просто, але з душею.

Також дорослий може обвести долоньку крихітки. І трохи пофантазувавши, домалювати мордочку, гриву та інші деталі рисаку.

Яку саморобку зможе виготовити дитина у 2–3 роки?

Старші діти можуть обводити не тільки долоньку, а й ручку. Таким чином, вийде голова та шия коня. Домалювавши носик, ротик і вушка, можна отримати кумедну тваринку.

Крім того, можна намалювати лоша на папері. Потім розрізати на дрібні шматочки нитки. І за допомогою клею прикрасити тулуб та гриву нитками. Вийде чудовий Сивка-Бурка.

Ще один спосіб – це викласти скакуна із сірників. Для цього потрібно намалювати на папері галявину і небо. Потім зробити пластилінові квіти, траву, сонечко та хмари. І випустити коника пастись на галявину.

Прогулянка з малечею – гарний привід пошуку ідей для натхнення. Головне, звертати увагу на дрібниці під ногами. Шишечки, каштани, жолуді – чудові натуральні матеріали для творчості.

Що може подарувати дошкільник?

Діти в такому віці люблять експерименти. Тому батьки повинні запропонувати дитині освоювати різні техніки та працювати з новими матеріалами.

Старшим дітям можна купити готову гіпсову заготовку-фігурку. І запропонувати дитині розмалювати її акриловими фарбами.

Непоганим подарунком буде листівка із символом року. Її можна оформити в стилі декупаж або скрапбукінг.

Діти великі фантазери та вигадники. Можна попросити дитину скласти казку про пригоди коня або написати вірша про хороброго скакуна.

Дошкільник може самостійно зробити новорічну маску і посох Діда Мороза. І в такому образі вручати свої саморобки.

Маючи такі оригінальні подарунки-коники, дитині можна сміливо йти в гості до родичів. Адже така краса без уваги точно не залишиться.

Щасливих новорічних свят!

© 2013, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Теги: