Home » Ідеї » Вишивка стрічками

Вишивка стрічками

Один із найстародавніших видів рукоділля — вишивка стрічками — у наш час почав відроджуватися та ставати все більш популярним серед майстрів. Застосовується він і в промислових масштабах: досить часто можна зустріти одяг, прикрашений стрічками, нижню білизну, подушки, сумки, головні убори, рукавички тощо. Подібним чином можуть прикрашатися і рушники, а також безліч інших виробів.

Вишивка стрічками була популярною ще серед жінок на Русі, котрі спеціально заздалегідь прикрашали так рушники, у які мали загортати немовля одразу ж після його появи на світ. Сьогодні за допомогою вишивки стрічками доволі часто декорують інтер’єри кімнат та прикрашають дитячі іграшки.

Що потрібно початківцю, аби створити вишивку стрічками власними руками? У першу чергу йому можуть знадобитися такі інструменти: власне стрічки, нитки відповідного кольору, бісер та окремі крупні намистини, тканина, котра має прикрашатися, ножиці, голки для вишивання та різноманітні аксесуари.

Обираючи тканину для створення вишивки стрічками, необхідно пам’ятати про те, що щільність тканини має відповідати ширині стрічок, котрі ви плануєте використовувати. Новачки можуть почати роботу із придбання вже готових наборів для вишивання стрічками у рукодільному магазині. Обраний малюнок можна змінювати за власним бажанням, якщо, звичайно, фантазія дозволяє. Проте часто у таких випадках готовий виріб може буквально перевершити усі сподівання не лише поціновувачів вишивального мистецтва, а й самого майстра.

© 2013, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники