Home » Ідеї » Вишивка бісером ікони

Вишивка бісером ікони

У наш час переважна частина вишивок бісером мають здебільшого світський характер. Однак все частіше сучасні жінки обирають духовні сюжети та образи. Вишивка бісером ікони — стародавній вид рукоділля. Із давніх давен вишивання ікон бісером високо цінувалося нашими пращурами за старанність, майстерність, уважність та особливості духовного настрою вишивальниць. Традиційно ікони прикрашали дорогоцінним камінням, перлинами, бісером.

Перш, ніж сісти за вишивку ікон, рукодільниці зазвичай серйозно готувалися до початку роботи: постували, намагалися вести праведний спосіб життя, сповідалися, причащалися та отримували дозвіл від священика працювати над створенням вишивки бісером ікони.

Як правило, у відповідній техніці створювалися образи Ісуса Христа, Діви Марії та безлічі святих. Подібні ікони можуть стати чудовим подарунком. Проте, слід пам’ятати, що молитися можна лише перед освяченою у церкві іконою, вишитою бісером.

Раніше для вишивки бісером ікон майстрині повинні були мати справжній дар і неабияке художнє бачення. Сучасним рукодільницям вистачить лише бажання та відповідного духовного настрою, адже схеми для вишивки ікон бісером можна без особливих перешкод придбати у будь-якому рукодільному магазині.

© 2013, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники