Home » Ідеї » Тканина для вишивання

Тканина для вишивання

Безліч людей, котрі ще не мають достатнього досвіду у мистецтві створення вишивок, цікавляться тим, чи має значення те, яку канву, тобто тканину для вишивання, використовувати. Звичайно, має. Адже саме від розміру та типу основи залежить те, наскільки щільним буде готовий виріб, якого він буде розміру, який вигляд матиме вишивка тощо.

Деяким вишивальницям до смаку, аби канви зовсім не було видно поміж хрестиками, інші ж, навпаки, полюбляють, щоб вишивка була легкою, або, як то кажуть, «ажурною». Яку ж тканину для вишивання краще за все обрати?

Початківці можуть спробувати набувати досвіду, використовуючи канву №14 (Aida 14). Вона помірно крупна, що дає можливість майстрові мінімізувати напруження очей без застосування лупи чи окулярів. Як стверждують самі виробники, саме на цій канві зручно вишивати одразу в дві нитки. У результаті у новачка має вийти охайна робота, але вона буде дещо більшою за розмірами, аніж могла би бути при використанні іншого, більш дрібного, виду тканини для вишивання.

Досвідчені ж вишивальниці із хорошим зором можуть обирати канву №16. Зупинивши свій вибір на тканині для вишивання саме цього розміру, майстриня може дещо зменшити загальний розмір готового виробу. Хрестики у такому разі будуть дещо дрібнішими, аніж у попередньому варіанті.

Також існує канва №18. Вона дуже щільна, деякі майстри навіть не можуть обійтися без додаткових приладів для роботи з цією тканиною. Так, щоб не перенапружувати очі, вишивальниці змушені працювати в окулярах або ж використовувати лупу. Проте, саме канва №18 є незамінною основою для виробу, якщо ви забажаєте створити якусь надзвичайно реалістичну картину.

© 2013, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники