Home » Ідеї, Майстер-клас! » Що зробити із прочитаної газети?

Що зробити із прочитаної газети?

Кожного дня у нашій поштовій скриньці з`являється чимало газет, серед них можуть бути потрібні нам, але часто трапляється і рекламний непотріб. То чому ж його не використати в практичних цілях. Простір для творчості величезний.

Газетний матеріал вдало застосовується для створення багатьох видів цікавих речей, а саме вітальних листівок власними руками, декорування предметів, створення чудернацьких предметів одягу чи орігамі. Газету часто розглядають як сировину для пап`є-маше. Не менш цікавою є можливість газетоплетіння, тобто створення предметів з паперових «прутиків» більш схоже на плетіння з лози.

Технік газетного плетіння існує безліч. Для кожного окремого виду виробу можна обрати свій власний стиль.

Щоб створити плетену корзину спочатку необхідно підготувати газетні прутики. З їх допомогою ми будемо створювати щось нове та незвичайне. Газету необхідно нарізати на смужки 10-15 см, а потім накручувати на спицю. Ось і отримали газетну трубочку. Її можна вставляти одну в одну для подальшого плетіння.

Наступним кроком є створення дна виробу. Ним може бути вирізана з картону форма або сплетена вручну.

Далі створюємо сіточку 5 на 5. Це основа для подальшого плетіння. Після цього беремо трубочку та обертаємо її, намагаючись сформувати круг, переплітаючи з вертикальними рядами. Зазначу, майбутній предмет варто обплітати навколо форми. Це може бути ваза, горщик і т.д.

Коли закінчується одна лоза, доточуємо наступну, приклеюючи її до попередньої.

Закінчуючи наше плетіння, кінці паперової лози вплітаємо всередину виробу.

Отриману корзину можна вкрити клеєм ПВА, пофарбувати та декорувати на власний розсуд.

Тетяна Юхта

© 2013, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники