Home » Новини » Почни свій бізнес з Eastern Rinok

Почни свій бізнес з Eastern Rinok

Перетворити хобі на бізнес – бажання багатьох. Втілити його можливо разом з проектом Eastern Rinok (Істерн Ринок).

Істерн Ринок – проект волонтерів Корпусу Миру в США, основна мета якого – навчити українських майстрів продавати власні вироби ручної роботи. Засновниками проекту є Девід Малінфант та Стюарт Кінг, у яких виникла ідея створення такого проекту під час Винного фестивалю в Болграді. Дивуючись красі різноманітних товарів, Девіду прийшла думка допомогти майстрам продавати їхні власноруч зроблені вироби не тільки на різних місцевих фестивалях, а й в мережі Інтернет.

Проект успішно діє в шістьох містах України, серед яких Чернігів, Суми, Ізмаїл, Старий Крим, незабаром планується відкриття магазинів у Запоріжжі та Чернівцях. Наразі в Україні працюють 20 волонтерів, шість із яких успішно відкрили свої магазини on-line.

Основним засобом продажу товарів ручної роботи є сайт Etsy. З Etsy поціновувачі унікальних авторських творінь можуть продавати та купувати ексклюзивні речі. Волонтери проводять спеціальні тренінги для рукодільників, на яких навчають основам маркетингу, сервісу та роботи з клієнтами. Під час тренінгів майстри призвичаюються до роботи в Інтернеті. Увага приділяється принципам ефективної цінової політики.

Для того, аби стати учасником команди Etsy, необхідно подати заявку організаторам та пройти п’ять тренінгів. Волонтери нададуть усю необхідну допомогу новачкам від реєстрації на сайті до перекладу необхідної інформації. Та все ж миттєвого та шаленого успіху чекати не варто. На цьому наголосила тренер Світлана Маюренко. Спершу необхідні бажання працювати та отримувати задоволення.

Проект Істерн Ринок діє вже більше року, але період продаж – чотири місяці. За цей час, за словами Девіда, вдалося продати 51 виріб. Усього ж на сайті представлено близько 80 найменувань товарів. Волонтер переконаний, що спектр пропозиції неодмінно має бути ширший, тому в планах Девіда Малінфанта представити щонайменше 500 одиниць виробів ручної роботи.

Наразі на сайті велика кількість товарів для жінок, проте для чоловічої аудиторії вибір невеликий, тому волонтер має на меті залучати майстрів ручної роботи товарів і для чоловіків.

На Etsy не існує обмежень чи переваг у тих чи інших товарах. Основною вимогою до них є якість та презентабельність. Про це зазначила тренер Світлана Маюренко.

Важливй аспект діяльності проекту — безоплатність участі. Волонтери та тренери не отримують жодних фінансових винагород, тому тренінги та будь-яка інша допомога виключно безкоштовні.

Оскільки проект своєрідне дітище Девіда Малінфанта, то кожен продаж це свято, отримання неабиякого задоволення від роботи. Це означає, що всі зусилля витрачено не даремно.

Просування проекту відбувається за принципом «сарафанного радіо», коли ті, хто перевірили можливість купити чи продати товар радять своїм друзям і знайомим зробити те ж саме. Звичайно, інформація про проект розміщена в Інтернеті. Знайти її можна на веб-сайтах http://easternrinok.wordpress.com/, http://www.etsy.com/ та в соціальних мережах http://vk.com/public39891061, http://www.facebook.com/TheEasternRinok.

Проект Істерн Ринок – це чудова нагода розпочати власний on-line бізнес для українських майстрів. Долучайтеся до проекту та втілюйте в життя найсміливіші творчі задуми.

Тетяна Юхта

© 2013, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники