Home » Ідеї » Нитки для вишивання

Нитки для вишивання

Серед найулюбленіших серед майстрів ниток для вишивання хрестиком можно назвати нитки найрізноманітніших видів. Майстрині обирають нитки у залежності від особливостей роботи та від інших матеріалів, що використовуються під час створення вишивки. Зокрема, йдеться про ті чи інші різновиди тканини для вишивання.

Отож, якими бувають нитки для вишивання та чим саме вони відрізняються?

Одним із найбільш популярних різновидів ниток безсумнівно можна назвати бавовняні нитки муліне. Аби досягти бажаного ефекту, вишивальниці використовують муліне одразу кількох кольорів. Переважно муліне застосовують саме для вишивання хрестиком.

Також часто використовують м’які бавовняні нитки, котрі відрізняються своєю товщиною, якнайбільш пристосованою для вишивання на гобеленах. Ще один різновид ниток для вишивання — це кручені бавовняні, так звані мерсерізовані, нитки. Вони особливі ефектом сильного блиску.

Металізовані нитки для вишивання можуть нагадувати тонку проволоку. Зазвичай, використовуючи їх, майстри вишивають золотом та, переважно, вільним стилем. Окрім цього найбільш популярними для створення вишивок вважають нитки з шовку і віскози, тонку шерстяну пряжу, персидську пряжу та гобеленову шерсть. Щодо останньої, то саме за допомогою неї вишивають гобелени за рахунковими схемами.

© 2013, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники