Home » Майстри » Диво-скульптури Ніно Орланді

Диво-скульптури Ніно Орланді

Ніно Орланді – італійський скульптор самоучка з міста Серрамадзоні. Свої диво-скульптури він створює з дерева. Незвичність створює обрана тематика творчості митця: річ у тім, що Ніно створює нові «книги» з дерев, тобто надає матеріалу форму книги. У кожній свої неповторній роботі він показує як можна перетворити звичайне поліно на шедевр.

За допомогою своїх робіт Орланді намагається донести до поціновувачів незвичайного таланту глибину свого бачення взаємодії людини та книги. Адже вся життєва мудрість, закладена в книзі, здатна змінити людину та світ в цілому. Кожна «книга» Орланді своєрідна історія, написана не за допомогою слів, а символами. Цікаві сюжети – результат злагодженої роботи руки та думки автора.

Основна мета творчості Орланді — фантастична – осягнути неосяжне. Він хоче оживити світ за допомогою своїх творінь, спонукати людей замислитися над життям та над роллю книг в розвитку цивілізації.

Тим, хто вперше бачить вироби Ніно, спочатку важко повірити в реальність існування такого дива, а також і в те, що матеріалом могло послугувати дерево. Ця робота дуже клопітка, що обумовлюється властивостями матеріалу. Навіть із пластиліну важко зробити щось подібне, а з деревом працювати набагато важче, особливо коли йдеться про тонкі та дрібні деталі.

Тетяна Юхта

© 2013, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники