Home » Ідеї » Пінетки для дитини

Пінетки для дитини

Коли рукодільниця чекає поповнення або ж хоче зробити подарунок новонародженому — час починати робити пінетки для дитини. Адже дуже важливо, аби ніжки малюка залишалися у теплі, у той час, як звичні шкарпетки одягати ще зарано. Теплі та гарні пінетки, що не скочуються з ніжок, зазвичай дуже м’які та здатні по-справжньому зігрівати дитячі ступні. До того ж, навіть ті в’язальниці, котрі ще мають мало досвіду, можуть упоратися із виготовленням пінеток для дитини.

У разі, якщо ви маєте бодай якесь уявлення про в’язання або плетіння гачком, швидше за все, створення дитячих пінеток не стане для вас якоюсь неймовірною перешкодою, адже це набагато легше, аніж в’язання шкарпеток.

Отож для того, щоб зробити пінетки для дитини, можна використати, як спиці, так и гачок. Пряжу можна обрати практично будь-яку, головне, аби вона була приємною на дотик, адже шкіра у немовлят надзвичайно ніжна. Багато хто обирає саме «ангору», оскільки вона здатна розпушуватися і ставати ще більш м’якою. Починати плести чи в’язати можна як з підошви, так і з самої гумки. Якщо йдеться про старших малюків, то перш, ніж починати в’язання, слід виміряти розмір ніжки.

Готовий виріб можна прикрасити за смаком, додати зав’язки чи стрічки, створити різні візерунки. Важливо, або всі деталі міцно трималися, бо малюки, як відомо, полюбляють усе куштувати «на зуб». Також необхідно слідкувати за тим, аби не було зайвих швів та вузлів, котрі будуть заважати дитині почуватися комфортно.

© 2013, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники