Home » Ідеї » Одяг для дитини спицями

Одяг для дитини спицями

Одяг новонароджених має бути максимально комфортним та функціональним, а також, бажано, в міру теплим. Ідеально, коли мама може самостійно зв’язати одяг для дитини спицями. Тоді він зможе відповідати практично всім потребам малюка. До того ж, зробити це не так вже й складно. Для цього потрібно лише запастися пряжею, спицями, вільним часом та дрібочкою натхнення.

Для того, аби зв’язати одяг для дитини спицями, перш за все треба підібрати натуральну пряжу. Вона може бути бавовняна або вовняна. Краще за все, якщо вона буде нефарбованою, оскільки барвники можуть лише зашкодити дитинці. Товщина нитки має бути рівною товщині однієї із двох спиць.

Для початку обираємо візерунок майбутнього виробу. Майстри рекомендують створювати одяг для дитини спицями лицьовій гладдю, коли за лицьовими рядами в’яжуться лицьові петлі, за ними — виворітні ряди, а в останню чергу — виворітні петлі. Зв’язавши зразок розміром десь із 20х20 або ж із 30х30, можна заздалегідь визначити, яка кількість петель припадає на один сантиметр.

Початківці можуть спробувати зробити яку-небудь просту модель. Наприклад, першим виробом для дитини може стати плед або невеличка ковдрочка. Згодом можна переходити до створення більш складних речей, окремих елементів одягу, штанців, кофтинок тощо.

Після того, як усі деталі одягу для дитини спицями уже буде зв’язано, їх потрібно буде відпарити, використовуючи лляну тканину, а наприкінці — зшити вручну міцними вовняними нитками.

© 2013, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники