Home » Ідеї » Набори для вишивання бісером

Набори для вишивання бісером

Аби створити черговий бісерний шедевр, слід почати із придбання спеціального набору для вишивання бісером. Отож, що зазвичай входить до його складу? Звісно мова йде про сам бісер. Крім нього, у наборі можуть міститися різні пришивні камені — залежно від того, яку роботу хоче вишити майстриня. Також до списку складових можна додати голку, спеціальну інструкцію та, власне, тканину для вишивання. Щодо останньої, то на неї може бути нанесено малюнок, найчастіше йдеться про зображення обличчя на іконах.

Говорячи більш детально про інструменти та матеріали, котрі застосовуються вишивальницями, можна виділити тонкі бісерні голки. Якщо робота виконується по картону або шкірі, вони можуть часто ламатися, тому рекомендовано додатково користуватися товстою голкою, а через уже зроблені нею отвори «проходитися» бісерними голками.

Нитки можуть бути шовкові, капронові або ж муліне. Їх варто підбирати за кольором основи. Робити великі вузли — неприпустимо, цим можна зіпсувати усю роботу. Треба намагатися приховувати вузлики бісеринами.

Окрім останніх, до складу набору для вишивання бісером можуть входити різноманітні намистини, стрази, камені та навіть стеклярус, паєтки та блискітки. Перед тим, як починати роботу над вишивкою, є сенс перевірити якість матеріалів: чи не змиється фарба, чи не зіпсується бісер під час прання і т.д.

Також у наборі для вишивання бісером можна знайти, наприклад, ножиці та п’яльці чи підрамник. Якщо ж наявні у вас п’яльці виявилися завеликими, то полотно можна збільшити додатковими стрічками тканини для виробу.

© 2013, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники