Home » Ідеї, Шиття » Як оновити крісло своїми руками

Як оновити крісло своїми руками

Старі потріпані крісла псують весь домашній затишок. Але можна спробувати обновити їх. Наприклад, якщо ваш кіт пошкодив кігтями оббивку, або покриття крісла вже несучасне, не викидайте меблі. Натомість ми пропонуємо зшити чохол для крісла, який можна будь-коли зняти й випрати.

Для пошиття чохла знадобиться:

— тканина (не брати зі складним малюнком, бо важко підганяти);

— швейний метр;

— олівець або крейда;

— швейна машинка;

— булавки.

 

1. Перед початком роботи потрібно скласти викрійку. Якщо ваш чохол буде повторювати всі деталі крою крісла, то вимірюйте розміри по швам оббивки. Якщо захочете полегшити конструкцію чохла, то накресліть крейдою на старій оббивці потенційні лінії швів. Оскільки крісла часто не мають чітко визначену форму деталей, доведеться робити багато вставок, защіпок і виточок. Лінії вставок також треба відмітити на оббивці, це полегшить орієнтацію при складанні викрійки.

При розкроюванні на тканині додавайте з кожного боку по 10 сантиметрів. Для виготовлення лекала для чохла візьміть дешеву м’яку тканину (перкаль), викрійте з неї деталі і починайте підганяти на кріслі. Накресливши всі розміри, і відрізавши зайве, зшийте пробний чохол.

2. Вдягніть чохол на крісло, і, якщо виявились помилки, виправте їх. Змініть лінії швів, якщо вони невдало лягли. Шви не обов’язково мають співпадати зі старими швами оббивки, можна обрати інший варіант.

Якщо ви задоволені приміркою, починайте викрійку із основної тканини (за прикладом пробної). Зав’язки чи стрічки пришийте до основних деталей перед тим, як ці деталі між собою зшивати. Кант або декорований шнур вшивайте між деталями. Передбачену оборку чохла застрочіть рівномірними складками і підшийте низ.

Оскільки підлікотники найшвидше зношуються, їх можна зробити зі шкірозамінника. Так у вас вийде комбінований чохол!

© 2012, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Теги: ,