Home » Ідеї, Інтерв'ю, Флористика » Шоколадна флористика Наталії Кондюх

Шоколадна флористика Наталії Кондюх

Ці букети ніколи не зів’януть: ними можна прикрасити інтер’єр, їх можна навіть з’їсти. Такий букет буде приємним та солодким подарунком на будь-яке свято, своєю універсальністю та незвичайністю він замінює коробку цукерок і звиклий нам живий букет. Про їх виготовлення нам розповіла Наталія Кондюх.

Хто ви за професією і як з’явилась ідея створювати букети з цукерок?

Професій в мене багато: я і еколог (маю диплом, але ніколи не працювала), і бухгалтер, і мама, і тепер ще «цукерковий флорист» .

Ідея букетів підглянута в інтернеті, хоча те, що я там побачила, не зовсім схоже на мої теперішні роботи. Букети дуже захопили – в той же день я придбала все необхідне і з’явилася моя перша робота.

Скільки треба часу, щоб навчитись створювати дива з цукерок своїми руками? Чи є легкою ця справа?

Не можна точно сказати, скільки часу потрібно, бо в процесі роботи ти постійно вчишся і вдосконалюєшся. Для мене ця справа легка, мені це подобається – я отримую насолоду від роботи і від результату.

Що створюєте з цукерок? Звідки берете ідеї?

З цукерок можна робити багато цікавих скульптур, тематичних композицій і букетів. Ідея чи тема букета залежить від того, на яке свято букет призначений, для кого, або від того, хто за професією майбутній власник букета.

Опишіть свій творчий процес. З чого починаєте роботу і чим закінчуєте? Скільки часу йде на один виріб?

Творчий процес починається з того, що я розпитую про людину, якій будуть дарувати букет (вік, стать, професія, чи це людина з хорошим почуттям гумору). Все це допомагає вибрати і колір букету, і форму, і навіть цукерки. Час залежить від розміру букету: на мінікомпозиції витрачаю до півтори години, а на початку своєї діяльності і до чотирьох годин, на більші – до п’яти. Найбільше часу йде на виготовлення пелюсток, бо намагаюся їх робити схожими на живі квіти. Одна квітка має мінімум 5 пелюсток, а троянди мають від 9 до 15, а в букеті, наприклад, 25 троянд… Кожну квітку треба вирізати, надавати форми.

Які використовуєте матеріали, окрім цукерок?

Окрім цукерок використовую весь флористичний матеріал, тканину, в хід йдуть різні побутові речі: електричний кабель, кришки для банок, які стають колесами для авто чи дитячих возиків, гілочки з дерев для стовбурів.

За яким принципом відбираєте цукерки: видом самих цукерок, їх формою чи кольором?

Основний принцип у виборі цукерки – її якість, я не працюю з дешевими цукерками, крім випадків, якщо цього хоче сам замовник . Стараюся робити букети так, щоб після того, як з’їдять цукерочку, букет не втратив вигляду, але це не стосується скульптур. А взагалі і форма цукерки, і колір обгортки дуже важливі – це основні характеристики, які впливають на вибір.

Чи є якісь складнощі у створенні букетів?

Колись, можливо, і були, але зараз вже маю багато своїх секретів і фішок, які дуже допомагають.

Щодо ідей тортиків з рушників та підгузників, як виникли такі ідеї? Чи є попит на такі вироби?

За кордоном це дуже популярні подарунки, а в нас не дуже, на жаль. Більшість людей навіть не уявляє собі, що такі подарунки існують, тому я це рекламую, як можу. Замовники таких подарунків – люди оригінальні і креативні.

Чи є прибутковою шоколадна флористика?

Звичайно, прибуток є, але задоволення набагато більше

Дякую вам за розмову, бажаю не втрачати того задоволення!

Олена ЛИТОВКА

 

© 2012, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники