Home » Інтерв'ю » Шаржові ляльки Насті Крави

Шаржові ляльки Насті Крави

Киянка Настя Крава має освіту художника-модельєра. З першого курсу Академії Легкої Промисловості Настя брала активну участь в українських та зарубіжних конкурсах молодих дизайнерів і працювала з одягом. У Будапешті напрям її творчості кардинально змінився – там вона почала займатися ляльками, стала експериментувати з образами й технологіями.

З чого почали виготовляти сувеніри? Якими були перші роботи?

Перші ляльки робила з пластиліну зубочисткою. Вони були незграбними, без відпрацьованого стилю. Я поставила собі мету – досягти максимальної реалістичності, а пізніше ляльки стали більш шаржовими.

Останнє моє захоплення – ілюстрація (текстильний колаж і графіка).

В якому стилі творите зараз? З яких матеріалів виготовляєте сувеніри?

Ляльки розділились на різні напрямки: художні (котрі я роблю у вигляді колекції і проводжу персональну виставку), тематичні (їх додаю до виставки з іншими художниками), сувенірні (тварини, ангели, гномики), а також портретні.

Люблю робити з матеріалів, які самі засихають (ліплення), решта – текстиль, а також з усього, що під рукою. Усілякі аксесуари і деталі, які доповнюють ляльку, я роблю власноруч.

Хто з майстрів вас надихає? Яка тематика подобається?

В мене немає такого, що мені подобається якийсь майстер, мені може сподобатись окрема робота (мова йде не тільки про ляльки, це може бути будь-яка креативна річ).

Тематика не має значення, я люблю відображати в роботі психологічні сторони життя та характери. Ідеї для ляльок – все, що мене оточує (стосунки, люди, історії, спостереження).

Скільки часу йде на одну роботу і приблизна ціна її.

Лялька може робитися від трьох днів і до кількох місяців – від усіх цих зусиль залежить і ціна.

Де проходять ваші виставки?

Мої персональні виставки пройшли в галереї «Парсуна». Більша частина моїх ляльок заходиться в приватних колекціях в Україні, Росії, Угорщині. Також я викладаю в школі при галереї, деякі учні вже добре працюють самостійно.

Олена ЛИТОВКА

© 2012, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники