Home » Ідеї, Орігамі » Робимо орігамі

Робимо орігамі

Для декого з нас ці паперові фігурки здаються чимось незвичайним. Адже за допомогою кількох кольорових листочків можна створити красиві рослинки і тваринки.

Крім естетичного задоволення, любителі орігамі отримують неабияку користь для здоров’я. Психотерапевти стверджують, що цей вид декоративно-прикладного мистецтва виховує терплячість, акуратність, допомагає концентрації уваги, налагоджує «співпрацю» лівої і правої півкуль, підвищує рівень інтелекту, а також заспокоює. Не дивно, що японці, а саме Японія є батьківщиною орігамі, такі виважені, працьовиті і розумні.

Щодо історії розвитку орігамі, то варто зазначити, що фігурками із паперу обмінювалися на удачу, а також дарували напам’ять. Паперові метелики знайшли своє місце у японській весільній традиції, де вони означали нареченого й наречену.

Кусудамі – модульне орігамі

Це чи не найпопулярніший різновид орігамі. Його особливості полягають у тому, що паперова фігурка складається із декількох однакових частин, які вкладаються один в одне. Такі орігамі мають, переважно, кулясту форму.

Та ми пропонуємо вам кілька варіантів простих орігамі, які ви з легкістю можете навчитися робити завдяки детальним схемам.

© 2012, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники