Home » Ідеї » Рамка для фотографії

Рамка для фотографії

Фактично незамінний предмет декору, чудовий подарунок і просто романтична річ, яка береже ваші спогади. Рамка для фотографії може бути різною за формою, кольором, тематикою. Все залежить від того, яку мету переслідує автор і, звичайно, від смаків.

У магазинах і сувенірних лавках продається безліч рамок: зі стрічками, намистинками, стразами, камінчиками… Але погодьтесь: ми обмежені пропозицією. Де ви знайдете те, що стане виразником вашого смаку й індивідуального стилю? Тобто, як ви зрозуміли, ми пропонуємо створити рамку для фотографій власними руками. Ось кілька варіантів.

Купіть заготовку для рамки. Це досить зручно, адже корпус готовий, головне – декор. Ви можете пофарбувати її в будь-який колір, приклеїти скляні веселкові камінчики, букви, цифри або кольорові стрічки.

Можна зробити рамку «з нуля». Для цього візьміть картонний папір, визначтеся із формою і розміром і сміливо вирізайте контури. Прикрасити таку рамку можна за допомогою декупажу чи пофарбувати її, наприклад, у синій колір, а потім оздобити ракушками.

Для декору рамки також підійдуть сухі рослини, намистинки, паєтки. А якщо ви добре малюєте, можете зробити розпис акриловими фарбами. На блакитному, чорному чи фіолетовому фоні намалюйте блистками сніжинки і візерунки такі, як на замороженому склі. І виходить тематична рамка.

Фотографуйтеся, наповнюйте своє життя новими враженнями, а зберегти зібраний емоційний багаж допоможуть зроблені власноруч рамки.

© 2012, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники