Home » Ідеї, Інтерв'ю, Майстри, Твістинг » Кулькові шедеври Дмитра Запорожця

Кулькові шедеври Дмитра Запорожця

Професія юриста вимагає серйозності та відповідальності, а Дмитро Запорожець, родом з Лебедина (Сумська область), не тільки відповідальний фахівець, а й дуже весела та креативна людина. І він вміє дарувати справжню радість та позитив. Дмитро ділиться з нами своїми планами та розповідає про своє хобі.

Розкажіть, як ви познайомилися з твістингом?

Познайомився з твістингом випадково: сестра попросила мене сходити з племінницею в цирк на виставу і там я побачив як клоун зробив з КДМ (кульок для моделювання) собачку. Продав він її не дешево, хоча собачка була зовсім проста. Спочатку виникло бажання розібратися, чим кругла кулька відрізняється від довгої – на всі запитання шукав відповіді в інтернеті. Потім дізнався, що твістинг – ціле мистецтво.

Звідки прийшов до нас твістинг, чи є він популярним в Україні? Яким ви бачите його майбутнє?

Твістинг (з англ. «скручування») – створення різноманітних красивих та веселих фігур з повітряних кульок для моделювання. Зараз дуже популярний в Америці. В Україні він тільки починає розвиватися. Майбутнє твістингу напряму залежить від тих, хто його поширює. Україна має таланти, їх треба знаходити, і тоді на небі світового аеродизайну заблищать і наші зірочки.

В якій обстановці любите творити?

Зазвичай творю в спокійній обстановці під музику. Останнім часом помітив, що кульки набагато менше лопаються тоді, коли грає спокійна, а ще краще – класична музика.

Ви брали участь в якихось фестивалях?

На сьогодні Україна не може похвалитися проведенням кулькових фестивалів, тому я восени поїхав до Росії на ХІІ Московський міжнародний фестиваль повітряних кульок. Їхав на нього більше як гість, хотів взяти участь в конкурсі, умовою якого було за 12 хвилин відтворити фігурку на тему «Карнавал», але, на жаль, цей конкурс зняли з дистанції, бо графік фестивалю і так був насичений усілякими заходами.

Що відбувалось на І міжнародному семінарі з аеродизайну в Україні?

Його приїздив читати один з моїх найкращих товаришів Дмитро Тіщенко – в минулому громадянин України, зараз майстер аеродизайну в Росії. На його семінарі я побачив, що твістинг має майбутнє і що українським аеродизайнерам є чому повчитись, навіть у колег з Росії.

У вас є учні, розкажіть, як ви з ними працюєте?

У минулому році займався з дітьми 7-14 років в одній з київських суботніх шкіл. Останнім часом навчаю аніматорів і планую навчати тих, хто хоче оволодіти твістингом. Основам педагогіки мене навчила армія – я там обіймав посаду заступника командира роти з виховної роботи.

Що є вашою мрією? Поділіться творчими планами.

Перед собою ставлю мету розвивати твістинг в Україні на професійному рівні. У мене є власний сайт, на якому є мої роботи, майстер-класи та новини українського твістингу. В найближчі два роки хочу організувати команду для участі в Московському фестивалі повітряних кульок. В особистих творчих планах — стати професіоналом у плетінні одягу різної складності для організації показу мод з кульок.

Олена ЛИТОВКА

© 2012, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
  • Наталія

    Очень необычное занятие :-) Я и представить не могла,что столько можно сделать из шариков красивостей!!!