Home » Ідеї, Флористика » Флористика. Картини із сухих рослин

Флористика. Картини із сухих рослин

Приклеєні сухі квіти, мох, гілочки, листочки і травинки на папері чи тканині – це і є не що інше, як флористика. Процес створення таких картин досить простий, але підготовчий етап вимагає ретельності. Адже треба правильно зібрати і висушити рослини.

Найбільш стійкими після засушування залишаються кольори таких квітів: півонії, жоржини, айстри, мальви, волошки, проліски, гладіолуси, плямисті тюльпани, мати-й-мачуха, настурції, тигрова лілія.

Збір рослин

Це чи не найприємніший етап підготовки. Він триває із ранньої весни і до пізньої осені. Обирайте квіти, які б, на вашу думку, найкраще підійдуть для майбутньої композиції.

Збирайте «молоді» рослинки, адже вони краще зберігають колір і форму.

Коли всі матеріали зібрані, візьміть кісточку і позмітайте з них пилинки і бруд. Потім беріть кожну рослинку і вкладайте окремо у сторінки газети. Там нехай зберігаються близько місяця, тобто, до повного засушування.

Як правильно засушувати квіти

Пишні квіти (айстри, півонії) стебельця і листя засушуються окремо. Із квіткових голівок видаляються зелені частини, крім тих, які тримають пелюстки.

Щоб квітка висохла, пінцетом обережно піднімають пелюстки кожного ряду і прокладають між ними тонкі шари вати. І лише потім вкладайте квітку в газету чи під прес.

Півонії необхідно ділити на кілька частин. Також помістити вату між рядами пелюсток і засушувати. Потім із цих частин легко можна буде зібрати цілу квітку.

Тюльпани та жоржини мають теж свої особливості. Серцевини цих квітів необхідно акуратно видаляти.

Флористи рекомендують «розбирати» тюльпани на пелюстки і сушити. Проблем із «монтуванням» цілої квітки зазвичай не виникає.

Дрібні квіточки засушують цілими.

Щодо листочків, то їх теж кладуть в газету. Найкраще зберігають форму і колір листочки яблуні, дикого винограду, клену.

Листя мати-й-мачухи і малини чудово підходять для створення фону картини.

Після правильного сушіння рослини стають міцними, тому їх легко можна розрізати.

Весь засушений матеріал зберігають в газетах до його використання. Вату теж виймають лише тоді, коли є необхідність у застосуванні рослин для композицій.

© 2012, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники