Home » Ідеї, Картини » Паперові картини-аплікації від Helen Musselwhite

Паперові картини-аплікації від Helen Musselwhite

Ці картини — чудова основа для натхнення. Пам’ятаєте, як в дитинстві робили аплікації із кольорового паперу? Виявляється, якщо докласти до цього заняття трошки більше таланту, стараності та фантазії можна отримати ось такі шедеври.

Сама художниця стверджує, що її картини ідеально підходять для оздоблення дитячих кімнат, спалень, а більш серйозні мотиви — віталень та робочих кабінетів.

Основне джерело натхнення Helen — казки та природа, вона використовує як народні мотиви, так і сучасні образи. Її картини мають трошки по-дитячому наївний вигляд. Але не можна сказати, що вони прості. На створення багатошарової інсталяції йде кілька годин кропіткої праці.

Художниця вирізає картини вручну, застосовуючи папір різної якості та щільності, для контурів використовуються олівці та фломастери.

Картина оформлюється у вигляді своєрідного вікна в інший світ — іноді майстриня використовує підсвітлення та гру тіней.

Кожна картина унікальна і створюється в єдиному екзкмплярі. Більше того, кожен елемент виготовлений вручну також в єдиному екземплярі. Крім цього Helen створює картини на замовлення, втілюючи в папері фантазію клієнта.

© 2011, admin. Все права защищены.

Сподобалося? Розкажіть друзям!

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники